jak wygląda twój makijaż wiosną?

  • 2019-04-19, o 13:10
  • 36
  • 6 714
  • 24
  • 32

Re: jak wygląda twój makijaż wiosną?

Wiosną staram się nosić lżejszy makijaż w jasniejszych niż zimą kolorach.

Re: jak wygląda twój makijaż wiosną?

Na wiosnę stawiam zdecydowanie na makeup no makeup, szczególnie zwracam uwagę na używanie kremu bb zamiast podkladu

Re: jak wygląda twój makijaż wiosną?

mi z makijażem wiosennym to kojarzą się przede wszystkim róże do policzków :) tak by buzia wyglądała tak zdrowo, promiennie, nabrała kolorów... mój najnowszy zakup to róż z eveline feel the blush w kolorze 03. No wygląda cudownie na policzkach i bardzo łatwo się z nim pracuje. Można budować jego intesywność, łatwo się go nakłada i nie schodzi w ciągu dnia:)

Re: jak wygląda twój makijaż wiosną?

mi z makijażem wiosennym to kojarzą się przede wszystkim róże do policzków :) tak by buzia wyglądała tak zdrowo, promiennie, nabrała kolorów... mój najnowszy zakup to róż z eveline feel the blush w kolorze 03. No wygląda cudownie na policzkach i bardzo łatwo się z nim pracuje. Można budować jego intesywność, łatwo się go nakłada i nie schodzi w ciągu dnia:)

2020-04-15 12:26:47 autor zochowa

Lepiej bym tego nie ujęła!:-)

Re: jak wygląda twój makijaż wiosną?

krem bb i tusz do rzęs do tego pomadka a czasem też róż

Re: jak wygląda twój makijaż wiosną?

ostatnio polubiłam cieplejsze kolory, także dodaję trochę peachowych kolorów czy to w formie różu czy na powieki :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jak wygląda twój makijaż wiosną?

Jest taki sam jak o każdej innej porze roku, czyli lekki i dziewczęce kolory. W innych makijażach nie czuje się dobrze :)

Re: jak wygląda twój makijaż wiosną?

A tak szczerze nie zmieniam nic, za wyjątkiem stosowania pod podkład delikatnego samoopalacza aby skóra nabrała kolorku a tak wszystko bez zmian

Re: jak wygląda twój makijaż wiosną?

nie zmieniam bo i tak się delikatnie maluje na codzień

Re: jak wygląda twój makijaż wiosną?

Ta wiosna jest wyjątkowa bo rzadko się zdarza żebym się malowała :D 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: