jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

  • 2016-02-12, o 16:41
  • 39
  • 12 381
  • 36
  • 35

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

U mnie super sprawdza się serum zmieniające widoczność naczynek Cera Naczynkowa Bielendy. Super radzi sobie z wyrównaniem kolorytu i rozjaśnianiem przebarwień.

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

Na przebarwienia dobre są kwasy, jednak jeżeli chcesz poradzić sobie z tym sama w domu uważaj z częstotliwością i stężeniem kwasu. Podstawą jest krem z filtrem UV, szczególnie podczas używania kwasów. Jeżeli dopiero zaczynasz, to wprowadzaj kwasy stopniowo i patrz na reakcję swojej cery, bo też nie u wszystkich da to ten sam efekt. Też nie bój się jak Cię na początek wysypie, jest to normalne przy stosowaniu kwasu, trzeba po prostu dać sobie czas by zauważyć korzyści.

Kremy z filtrem, żeby problem się nie pogłębiał. I jeśli się nie mylę kosmetyki z witaminą C są chyba dobre na ten problem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

stosuje maseczke z acerolą z pachnacej krainy, nawilza i zmniejsza przebarwienia a nie jest droga

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

stosuje maseczke z acerolą z pachnacej krainy, nawilza i zmniejsza przebarwienia a nie jest droga

2023-06-06 11:44:31 autor starawiedzma

I mnie zainteresowałaś tą maseczką. Od razu idę sobie o niej poczytać. 

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

Też jestem ciekawa tej maski.

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

Z małymi przebarwieniami łatwiej sobie poradzić, gorzej jak są rozległe. Nic nie działa...

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

Baza pod makijaż redukująca zaczerwienienia

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

Baza pod makijaż redukująca zaczerwienienia
2023-06-20 10:18:57 autor myhair

 

Niestety na rozległe, ciemne przebarwienia nie działa.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: