jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

  • 2016-02-12, o 16:41
  • 39
  • 12 347
  • 36
  • 35

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

skąd te przebarwienia się robią wogóle? Jedni mówią, że to od hormonów, ale u mnie wszystko w normie wyszło inni, że od słońca. Fakt, że przebarwienia zaczęły mi sie robić od czasu kiedy zaczeła,m stosowac latem podkład. Nie wiem czy to wynika z tego, że make-up pod wpływem ciepła, potu ściera się itd. Cgciała bym tego uniknąć. Nawet zastanawiałam się nad jakimś zabiegiem, bo krem z filtrem nie robi roboty.

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

Na przebarwienia można zrobić zabiegi z kwasami, ale to lepiej jesienią czy zimą. A latem krem z wsokimi filtrami UVA+UVB, Nie wiem jak duże masz przebarwienia, ale na moje podziałał krem La Roche-Posay Effaclar Duo (+) z kwasami i ceramidami - widocznie poprawił się koloryt i ujednolicił. 

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

też mam wrażenie że podkład latem przyczynia się do powstawanie przebarwień. Skonsultuj to z dermatologiem lum lekarzem medycyny estetycznej.

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

ja dosyć często po lecie mam przebarwienia posłoneczne więc stosuje już sprawdzony bio oil i jestem zadowolona. bo skóra nabiera odpowiedniego kolorytu, czerwone plamki znikają. dodatkowym plusem jest to, że cera również się nawilża. 

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

Najlepiej chyba zrobić badania hormonalne, czyli odwiedzić endokrynologa. Trzeba zacząć od podstaw, bo tak można sobie w nieskończoność kupować kremy, maseczki a i tak niewiele pomogą...

U mnie świetnie się sprawdził peeling Lightening Peel

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

White&Beauty Floslek, super działają i jakie rezultaty!

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

@rdmakeup yhym to prawda - peelingi sa rzeczywiscie skuteczne. Mi akurat podpasowal glykopeel na stronce drkepa.com jest wiecej info. Wazne zeby byc ostroznym bo peelingi sa dosyc spora ingerencja w cere. Dlatego najlepiej nie robic niczego na wlasna reke tylko pod nadzorem wlasnie swojego kosmetologa. Wtedy przynajmniej ma sie pewnosc ze metoda jest dobrana do naszej cery. A peeling z racji tego ze ma te formule anti-aging nie tylko wyrownuje koloryt, ale odzywia cere no i przyspiesza odbudowe uszkodzonego naskorka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Tylko kosmetyki naturalne albo z apteki, kremy typu Iwostin itd :)

Re: jak radzicie sobie z cerą z przebarwieniami?

U mnie doskonale sprawdziło się wysokoskoncentrowane serum wybielajace z NovaClear Atopis z aktywną alfa arbutynąkwasem azelainowym, witaminą C i tetrapeptydem, o właściwościach rozjaśniających i wyrównujących koloryt skóry. Preparat hamuje wydzielanie melaniny i powoduje równomierny rozkład barwnika. Dodatkowo skutecznie nawilża skórę, nadając jej miękkość i elastyczność. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: