jak dobrać makijaż

  • 2015-12-03, o 17:25
  • 33
  • 12 792
  • 23
  • 30

jak dobrać makijaż

Hejka :^ mam dziwną twarz ..tu coś wystaje, tu za duze, tu za małe..konturuję i wgl ale dopiero rozpoczynam przygodę z makijażami i nie wiem, czy robie to właściwie...nie mam przy sobie akurat zdj w pełnym makijażu ..:c wysyłam więc moje zdjęcie takie bez..sam tusz z kredką  i podkład ..powiedzcie : jak konturować, jak malować, jak poprawiać ;) czekam na opinie i porady :)

zdj z make upem mam na insta : EDYtujMNie (kedyta14)

 

pzdr ;*

M.E.

Re: jak dobrać makijaż

Duże oczy masz.

Re: jak dobrać makijaż

jeeju jakie masz tu duże oczy..cudo!(inlove) jeśli to Twoje naturalne brwi to zazdroszczę ale jeśli je tak malujesz  to nad nimi możesz popracować, jak patrzę na to akurat zdjęcie to myślę że można by wykonturować nos aby był smuklejszy i bardziej pasował do Twojej drobniutkiej twarzy ;D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jak dobrać makijaż

Ale masz wielkie oczy <3

Re: jak dobrać makijaż

Brakuje tutaj zdecydowanie uśmiechu :*

Re: jak dobrać makijaż

Masz bardzo ładną, a nie dziwną twarz :) jeśli to są Twoje naturalne brwi, to doradziłabym trochę inaczej je wyregulować, bo początek każdej z brwi jest bardzo gruby i wyrazisty i to wygląda trochę nienaturalnie i jakby ordynarnie na Twojej drobnej, delikatnej buzi. Oczy są Twoim wielkim atutem, warto pamiętać, żeby tuszować też dolne rzęsy - to naprawdę fajnie dodaje uroku. Jeśli chodzi o konturowanie to można deilkatnie przyciemnić górę czoła z obu stron po to, żeby optycznie nieco obniżyć czoło (choć może tylko na tym zdjęciu wydaje się wysokie). Podkład na tym zdjęciu jest ok, jeśli chodzi o intensywność koloru, ale chyba trochę za mocno wpada w różowe tony, być może jakiś neutralny, nie żółty i nie różowy odcień byłby dla Ciebie najodpowiedniejszy. Pozdrawiam :D

Jana

Re: jak dobrać makijaż

woow dziewczyno, eksponuj oczy!

Re: jak dobrać makijaż

Piękne oczy :) wykonturuj nos i mniej podkreślaj brwi, a będzie extra. Na wieczorne wyjścia dodatkowo powiększyłabym kontur ust kredką i użyła szminki, ale niekoniecznie musisz to robić - ja po prostu lubię mocny makijaż :D

Re: jak dobrać makijaż

ale masz piekne oczka ;) mocniejsza kreska eyelinerem, co ty na to ?:)

Re: jak dobrać makijaż

śliczny ;)

Re: jak dobrać makijaż

Brwi są jakoś za mocne
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: