imprezka :)

  • 2012-01-08, o 20:10
  • 48
  • 12 515
  • 28
  • 36

imprezka :)

zaproszono mnie na impreze w stylu lat 70-80:P mam problem z ubiorem w co radzicie sie ubrac ? nie mam pojecia prosilabym o podpowiedz grunt to zrobic dobre wrazenie i miec sie pozniej z czego smiac

Re: imprezka :)

Przede wszystkim jaskrawe, błyszczące dodatki:) Dużo cekinów, opaski we włosach, falbanki, fikuśne torebki, a może skóra?
Zależy jaki charakter ma ta impreza i w czym Ty dobrze się czujesz, bo samopoczucie jest najważniejsze:)

Re: imprezka :)

Dokładnie, mam podobne skojarzenie z tamtymi latami ;p no i obowiązkowo spodnie "dzwony" ;p a jak lata 80-te bardziej to intensywne i perłowe makijaże+róż na ustach ;p

Re: imprezka :)

Możesz jeszcze zaszaleć i afro na głowie dodać
Jednym słowem w tych latach panował szalony styl disco
Dołączam zdjęcie dziewczyny ubranej jak w latach 80-tych z bardzo ciekawym makijażem

Re: imprezka :)

hihhi dokładnie ;p szalone disco ;p ps. Paola widzę, że wybierasz się do kina?:)

Re: imprezka :)

hihhi dokładnie ;p szalone disco ;p ps. Paola widzę, że wybierasz się do kina?:)

ladymakeup

he he byłam własnie wczoraj,(z tąd ten avatar) nie mogłam tego przegapić tego filmu

Re: imprezka :)

zastosowalam sie do rad i wyszlo szalowo zalozylam mega kolorową bluzke z koronką na plecach, do tego szersze mozna powiedziec w stylu hip hop spodnie z czarnymi cekinami i kolorowy makijaz z rozowymi ustami jak Monika doradzila no i na koniec dodalam afro, kolezanki zrobily mi ostry tapir po prostu bomba dzieki Wam naprawde nie mialam pomysłu w ogole a tu taka inspiracja teraz kolejna impreza ale w stylu Hollywood mozna przebrac sie za postacie z bajki albo z filmu wiem jedynie moj partner przebiera sie za Bonda a ja? sama niewiem czekam na wasze pomysły dzieki temu forum zadziwiam znajomych

Re: imprezka :)

chętnie zobaczyłabym cię w całej kreacji:)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA:http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: imprezka :)

niestety zdjecia bede miala za jakies dwa tyg po feriach bo nie ja robilam zdj ale jesli bede miala to wstawie

Re: imprezka :)

No to czekamy na jakieś zdjęcie A kiedy kolejna impreza?

Re: imprezka :)

nastepna 4 lutego ale ten temat mi sie w ogole nie podoba... pojde chyba bez przebrania zaloze czerwoną sukienke i tyle

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: