iRON REPAIR - prostownica do wykonywania kuracji !

  • 2015-12-01, o 18:49
  • 44
  • 17 908
  • 21
  • 30

Re: iRON REPAIR - prostownica do wykonywania kuracji !

a wiecie ile takie cudo kosztuje?

Re: iRON REPAIR - prostownica do wykonywania kuracji !

nie prostuje włosów bo nie chce ich niszczyć

Re: iRON REPAIR - prostownica do wykonywania kuracji !

Dziewczyny! To nie jest prostownica służąca do prostowania włosów, ale do odżywiania ich. 

Wydziela minimalne ciepło i światło podczerwień dzięki któremu są wprowadzane kosmetyki, substancje ktore mają odżywić włos i zapobiec jego niszczeniu. Nie wiem na ile to działa i czy w ogólem działa? Dlatego pytam czy ktoś się zna lub może testował? :)

Moje doświadczenie jest takie, iż byłam na zabiegu w salonie, po nim miałam przez niestety niedługi czas odżywione, lśniące włosy, trwało to do kilku umyć. Może gdyby zrobić serje zabiegów to może zadziałałoby :) Jak uważacie? 

Re: iRON REPAIR - prostownica do wykonywania kuracji !

nie prostuje wlosow

musze sprobowac :)

nie słyszałam o tym ale super rozwiązanie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: iRON REPAIR - prostownica do wykonywania kuracji !

Ciekawe, ale chyba bym się nie zdecydowała. 

Re: iRON REPAIR - prostownica do wykonywania kuracji !

Dziewczyny! To nie jest prostownica służąca do prostowania włosów, ale do odżywiania ich. 

Wydziela minimalne ciepło i światło podczerwień dzięki któremu są wprowadzane kosmetyki, substancje ktore mają odżywić włos i zapobiec jego niszczeniu. Nie wiem na ile to działa i czy w ogólem działa? Dlatego pytam czy ktoś się zna lub może testował? :)

Moje doświadczenie jest takie, iż byłam na zabiegu w salonie, po nim miałam przez niestety niedługi czas odżywione, lśniące włosy, trwało to do kilku umyć. Może gdyby zrobić serje zabiegów to może zadziałałoby :) Jak uważacie? 

2016-02-05 14:14:36 autor Cornela

Niestety nie miałam z tym styczności, ale zaciekawiłaś mnie w temacie - sama chciałabym spróbować takiego zabiegu.

Re: iRON REPAIR - prostownica do wykonywania kuracji !

nie słyszałam o tym ale super rozwiązanie

Re: iRON REPAIR - prostownica do wykonywania kuracji !

Nie słyszałam 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: