hybrydy Semilac

  • 2015-07-22, o 11:13
  • 83
  • 42 745
  • 66
  • 62

Re: hybrydy Semilac

Mam zestaw do hybrydy z Semilaca i jestem mega zadowolona. Na razie katuje nimi samą siebie, bo u innych jeszcze nie mam wprawy :) kolory hybryd są piękne, same lakiery kosztują ok 30 zł czyli w porównaniu z innymi są mega tanie. Sciągac je można za pomocą specjalnego removera który jest w zestawie lub można zakupić osobno na stronie producenta. Nie niszczy paznokci, płytka paznokcia po zdjęciu hybrydy jest od razu gotowa do kolejnego manicure :) hybryda nie niszczy tak paznokci jak żele

U mnke hybrydy trzymały się 2 tygodnie

Re: hybrydy Semilac

u mnie 2 tygodnie spokojnie! nawet 3,ale wtedy denerwują mnie już odrosty :) ale ja używam hybryd neonail, nie wiem czy próbowałyście ale zachęcam :) niedawno się na nie przerzuciłam i większość dziewczyn, którym robię paznokcie widzi różnicę, szczególnie jeśli chodzi o piękny połysk no i trwałość :))

Re: hybrydy Semilac

Ja już jestem uzależniona od Semilaca :) Póki co mam 16 kolorów i planuje powiększyć swójj asortyment

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Używam od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona! Nie mam problemów zarówno z nakładaniem jak i zdejmowaniem :)

Re: hybrydy Semilac

słyszałam tyle pozytywnych opinii o tych hybrydach, że aż sama mam ochotę wypróbować :)

Re: hybrydy Semilac

Ja również używam hybryd Semilaca od jakiegoś roku i jestem mega mega zadowolona! Kolory są przepiękne i długo się trzymają. Na stronie producenta możesz znaleźć całe zestawy ze wszystkim co jest potrzebne. Ja osobiście posiadam zwykłą lampe zamówioną dawno na allegro, jeszcze z czasów bawienia się żelem. Nie jest jakaś najmocniejsza, ale tak jak jest napisane na zakrętce hybryd, 2 minuty zupełnie wystarczą do utwardzenia ich. Nie wiem, czy remover dużo różni się od zmywacza z dużą zawartością acetonu, ale ja zamówiłam czysty aceton i bardzo dobrze się sprawdza przy ściąganiu. Polecam!!

 

Wioletta

są bardzo dobre

Re: hybrydy Semilac

Podobno najlepsze :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: hybrydy Semilac

dla mnie bomba :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: