hybrydy Semilac

  • 2015-07-22, o 11:13
  • 83
  • 42 734
  • 66
  • 62

Re: hybrydy Semilac

A jak z usuwaniem potem hybryd z paznokci? Aceton wystarcza czy trzeba oszlifować jak tpisy żelowe?

Re: hybrydy Semilac

Te hybrydy mają piękne kolory.

Re: hybrydy Semilac

Nie używałam. Ale słyszałam o nich same dobre rzeczy

Lakiery hybrydowe są naprawdę super o ile lubisz długo nosić ten sam kolor na paznokciach :)

Re: hybrydy Semilac

lakiery sa bardzo dobre.ja stosuje od lipca i robie je nie tylko u siebie ale i u znajomych. nawet przy codziennym sprzatniu moczeniu rak i paznokci nic nie odchodzi. zmieniam je tylko wtedy gdy odrost razi w oczy. paznokcie sa twarde, nie lamia sie, a lakier nie odpryskuje. utwardzam lampa UV za ok 60 zł z allepaznokcie. zmywam czystym acetonem kosmetycznym ktory nalewam na zwykły wacik kosmetyczny i zawijam w spożywcza folie aluminiowa. lakiery nie sa tanie, ale za to bardzo wydajene. ja maluje paznokcie co 2 tygodnie.

drt

Re: hybrydy Semilac

coraz częściej myślę nad hybrydami ale mam tyle zwykłych lakierów, że szkoda byłoby mi je wyrzucać bo wiadomo, że niedługo będą do niczego. A większość z nich była użyta po razie. A co do Semilaców zamawiając ten zestaw startowy wszystko jest tam co potrzebne, czy trzeba coś dokupić? 

Re: hybrydy Semilac

W zestawach masz w zasadzie wszystko, ja polecam ten z lampą led, ponieważ znacznie krócej trwa utwardzanie lakieru. Poza lampą potrzebujesz pilniczek i coś do odsunięcia skórek w zestwach zwykle jest pilnik papierowy i patyczki do skórek, następnie bloczek polerski do zmatowienia płytki, cleaner do przemycia płytki na początku i końcu zabiegu ,waciki bezpyłkowe, baza, jakiś lakier i top. Do usunięcia w zestawach jest aceton kosmetyczny, czasem są też dołączone specjalne folie do zdejmowania jednak jeśli ich nie ma wystarczą waciki bezpyłkowe i folia aluminiowa. Ot i cały "przepis" na hybrydy :) Ja używam tych z Semilac i co do trwałości są super, piękne kolory jednak nie wszystkie idealnie kryją zwłaszcza te jaśniejsze. Ostatnio zastanawiałam się nad tymi z estetiq koleżanka mi je poleciała podobno maja bardzo dobre krycie, a są tańsze niż semilac... zobaczymy :)

Re: hybrydy Semilac

muszę się pozbyć mojej lampy i rzeczy do tipsów, a w zamian za to w przyszłości jak znudzi mi się malowanie paznokci postawić na hybrydy :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: hybrydy Semilac

według mnie to się nie opłaca za specjalnie. lakiery są dosyć drogie. lepiej już kupić doby top coat i miec lakierów ile sie chce. :) ale to moje zdanie. no i wiaodmo, nie wszyscy mają twarde paznokcie. to juz kwestia indywidualna.

rewelacyjne!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: