hm mam pytanko

  • Temat zamknięty
  • 2010-08-24, o 16:59
  • 16
  • 7 792
  • 3
  • 7

Re: hm mam pytanko

witam, cały czas czekam za dostawą, na początku tygodnia powinna otrzymać towar.

Re: hm mam pytanko

Witam!
Napisałam już pod makijażem Mary Kay, że chętnie bym kupowała kosmetyki tej firmy gdyby pojawiły się w sklepie ladymakeup. Na allegro z nimi ciężko,albo każdy u innego sprzedawcy a koszt wysyłki po 15 zł...
Byłaby też zainteresowana jakąś dobrą bazą pod makijaż i wszystkimi innymi produktami jakie Pani używa w swoich makijażach...czy jest jakaś szansa na poszerzenie oferty?
Pozdrawiam ciepło

Re: hm mam pytanko

To teraz ja pomecze Cie o kredke Milk. Jak rozwijam liste, nie ma jej tam, sa inne kolory! Moze nie ma jej chwilowo w magazynie?

Mademoiselle

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: hm mam pytanko

Kredki Milk nie ma chwilowo w magazynie, ale tak za 2 tyg powinna już być jesli chodzi o inne produkty co cały czas "obczajam" dobre i rozsądne cenowo kosmetyki, które mogłabym oferować na sklepie także z chęcią właśnie przeczytam/usłyszę, jakimi kosmetykami byłybyście zainteresowane... Przeważnie wszystkie kosmetyki, które używam we filmikach, są dostępne u mnie w sklepie - a to z tego względu, że sprzedaję tylko to, z czego sama jestem zadowolona

Re: hm mam pytanko

Witam prosze doradz mi w sprawie makijazu poniewaz kuzynka poprosila mnie zebym jej zrobila makijaz na wesele ma niebieskie oczy i bedzie ubrana w czarna sukienke , a druga kolezanka ma brazowe duze oczy i czerwona sukienke

Re: hm mam pytanko

Do niebieskich oczu polecam makijaż czarny+złoty - będzie super wygladać a do brązowych i czerwonej kiecki też carny ale z beżem+klasyka czyli czarna kreska linerem:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: