grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

  • 2010-11-13, o 10:59
  • 89
  • 31 764
  • 39
  • 57

grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

Chciałabym prosić Was o rade. Zastanawiam się nad grzywką, nigdy nie miałam więc nie wiem czy będzie mi pasowała. Dodaje moje zdjęcie BEZ MAKIJAŻU! więc się nie przestraszcie . Jak sądzicie, mogę mieć grzywkę? jeśli tak to jaką? Nie chciałabym żałować jeśli ją zrobie a będę wyglądać fatalnie, bo zanim mi odrośnie miną lata :/ Mam długie (prawie do pasa), prościutkie włosy i (jeśli ma to jakieś znaczenie) długi nos nie tak długi jak u Magdaleny Schejbal, ale prawie
A może któraś z Was umiałaby dorobić mi grzywke w photoshop? Pozdrawiam

Re: grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

Może w tym miejscu co masz przedziałek (o ile to przedziałek ) tzn patrząc na zdjęcie nad prawym okiem i taka na skos troszke poszarpana, zadziorna. I tak na długość max za oko. Tak w ogóle to pasuje mi do ciebie jakas taka zadziorna fryzurka... Taka do ramion, wycieniowana ostro żeby zrobic taki artystyczny nieład troche jes unieśc

Re: grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

No nie powiem, są płaskie i bez wyrazu, więc może sie skusze, ale jak na razie to czekam aż odrosną mi moje tlenione blondy bo na nich farba mi sie nie trzyma :/ no i dlatego mam takie odrosty. I tak, mam przedziałek z boku Pomyśle nad taką grzywką jak proponujesz Dziękuje za odpowiedź, bo jakoś nikt inny pomóc mi nie chce. Pozdrawiam

Re: grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

Ja się nie udzielam, bo nie lubię grzywek..Nie gniewaj się na inne dziewczyny, pewnie boja się odp, żeby potem nie było na nie, jak źle doradzą:P
Może spróbuj zmienić sposób zaczesania??Przedziałek z innej strony, tak aby częściowo zakrywał czoło..??
Możesz też popróbować na wirtualnym styliscie zmianę fryzury:) Przy okazji nieźle się uśmiejesz;)
pozdrowionka;)

Re: grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

Ja sie nie gniewam na dziewczyny! broń Boże Próbowałam różnych uczesań, ale zawsze wyglądam tak samo

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

Hmmm nie wiem
Może jak chcesz takich zmian, to czemu nie, zaszalej:D:D
Ładny masz kształt twarzy, więc większośc grzywek powinna pasowac;)

A jak już cos podziałasz, to sie pochwal:D

Re: grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

chyba sie zdecyduje na grzywke i to taką na prosto, ale niezbyt gęstą na początek, tylko że chyba w tym roku tego nie zrobie ale jak już zrobie to dołącze fotke

Re: grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

Grzywki są fajne, ale muszą być bardzo dobrze ścięte, bo inaczej może być ciężko ułożyć ją odpowiednio.

Re: grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

Ja niedawno ściełam grzywkę i przefarbowałam włosy. Dziś włosy mam już kolor mam taki jak na awatarze (czyli mój były) a grzywkę zapuszczam, nie była to dla mnie korzystna zmiana.

Re: grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

A ja musze mieć grzywkę, bo mam duże zakola i bez grzywki przy związanych włosach po prostu je widać Ale nie żałuję. Mam prostą grzywkę, sama sobie obcinam. Niestety takie ukośne mi się nie układają, bo mam zbyt sztywne włosy, a po 2 niezbyt dobrze wyglądam w ukośnej, bo też eksponuje moje zakola, a raczej jedno z jednej strony

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: grzywka czy nie? oto jest pytanie ;)

Ja teraz planuje ściąć grzywkę na prosto, mam nadzieję, że nie będę tego żałowała.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: