groszek007 - makijaże

  • 2013-02-01, o 22:12
  • 115
  • 36 632
  • 59
  • 80

groszek007 - makijaże

Witam was wszystkie Panie
Jestem tu całkowicie nowa, ale od dawna obserwuje już to forum. Dopiero teraz odważyłam się dodać choć jeden makijaż mojego autorstwa. Liczę na szczere komentarze w tym także krytykę - oczywiście konstruktywną.
Czekam na wasze sugestie
Pozdrawiam!

Re: groszek007 - makijaże

Jeśli mam być szczera to czegoś mi tu brakuje, jakiegoś mocniejszego podkreślenia, taki zwykły, delikatny, ale też nie na wyjście na codzień. Plus za precyzję, ale ogólnie nie podoba mi się ( może dlatego, że ja mocne makijaże lubię). Ale nie zniechęcaj się tą trochę negatywną opinią !

Re: groszek007 - makijaże

RedBlush
Bardzo dziękuję za komentarz.
Myślę, że dodatkowy jeszcze jakiś mocniejszy akcent mógłby odwrócić uwagę od kresek.
Sama na co dzień również preferuję mocniejszy makijaż, ale chciałam troszkę poeksperymentować

Re: groszek007 - makijaże

dobrze dobierasz kolory, więc eksperymentuj! pozdrawiam

Re: groszek007 - makijaże

Pięknie,Pięknie i jeszce raz pięknie

Re: groszek007 - makijaże

Andrea
Bardzo dziękuję!
Cieszę się, że choć jednej osobie przypadł do gustu

Re: groszek007 - makijaże

Tym razem w wersji wieczorowej - dość ciemnej. Niestety zdjęcia nie do końca ukazują intensywność makijażu.

Re: groszek007 - makijaże

Bardzo elegancki, super!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: groszek007 - makijaże

Wersja wieczorowa mi się podoba. A jak robisz kreseczkę eyelinerem ?

Re: groszek007 - makijaże

RedBlush
Zazwyczaj robią ją cieniutkim pędzelkiem i eyelinerem w żelu zaczynając od wewnętrznego kącika oka. Tym razem jednak użyłam eyelinera w płynie i zaczęłam od zewnętrznego kącika.
Postaram się później dodać lepsze zdjęcia, bo na tych zdjęciach aparat strasznie "zjadł" kolory.

Re: groszek007 - makijaże

Aha, ok

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: