groszek007 - makijaże

  • 2013-02-01, o 22:12
  • 115
  • 36 638
  • 59
  • 80

Re: groszek007 - makijaże

Piękną robisz kreskę. Użyłaś eyelinera w żelu, kremie, kałamażu, pisaku ??

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: groszek007 - makijaże

Najczęściej używam eyelinera w żelu lub w płynie.

Re: groszek007 - makijaże

Ja używam całkiem fajnego z eveline z serii celebrities w kolorze ciemnego brązu

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: groszek007 - makijaże

Ja lubię czarną kreskę, więc zazwyczaj stosuje czarny, a moim faworytem jest eyeliner w żelu z essence.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: groszek007 - makijaże

Słyszałam o nim dobre rzeczy i podobnie o tym z Catrice. Ostatnio oglądałam na youtube filmik z ulubieńcami, w którym dowiedziałam się że jeszcze lepszy jest w słoiczku z Maybelline. No ale je średnio radzę sobie z długimi sztywnymi pędzlami, więc chyba sobie daruję narazie Może jak dojdę do większej wprawy

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: groszek007 - makijaże

Ja na przykład mam ogromny problem zrobieniem równiej kreski eyelinerem w pisaku, więc każdy musi znaleźć swoją metodę

Re: groszek007 - makijaże

Tak też nie znoszę pisaków. Od początku gdy zaczęłam się uczyc rysowac już wiedziałam, że to nie narzędzie dla mnie i robię do dziś eyelinerem w kałamarzu

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: groszek007 - makijaże

drugi makijaż fajny z maybelline eyeliner posiadam i polecam super

Re: groszek007 - makijaże

bardzo fajne kreski malujesz, ja zazwyczaj na oczach mam fale a nie kreski :)

Re: groszek007 - makijaże

co ta za eyeliner? ma bardzo fajną głęboką czerń ;]

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: