fajny peeling do ciała?

  • 2017-09-02, o 23:35
  • 59
  • 15 100
  • 39
  • 40

Re: fajny peeling do ciała?

cukrowy

Re: fajny peeling do ciała?

cukrowy

2020-10-23 00:42:36 autor pannacotta

Cukrowy najlepszy, choć solny też jest ok.

Re: fajny peeling do ciała?

Ja nie lubię domowych sposobów, jestem wygodna i wolę gotowe produkty :) Ostatnio używam takiego naturalnego peelingu z nasionami malin ]:) Skóra jest gładziutka, dobrze się on pieni i łatwo zmywa :) No i skład ma super :D A ja ogólnie bardzo lubię kosmetyki Białego Jelenia, jakoś tak bardziej im ufam :P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: fajny peeling do ciała?

Najlepszy peelingiem jest zielona kawa

Re: fajny peeling do ciała?

Ooo nie znam tego peelingu Biały Jeleń, a też lubię te kosmetyki.

Re: fajny peeling do ciała?

A znacie te peelingi z Bielendy z serii Crystal Glow? Mam akurat ten fioletowy – ametyst. Z kwiatem lotosu stąd ten cudowny zapach. To kryształowy peeling gruboziarnisty – super oczyszcza  skórę, pozostawia ją gładką w dotyku, fajnie nawilżoną, pięknie rozświetloną. Złuszcza martwy naskórek , a przy tym właśnie ten cudny zapach. Polecam, mam zamiar wypróbowac i innych peelingów z tej serii

Re: fajny peeling do ciała?

Z gotowych produktów na pewno mogę polecić peeling z Tutti Frutti :) AAA, o dziwo dobrze sprawdza mi się peeling do twarzy również jako peeling do ciała, np peeling gruboziarnisty z Perfecta :)

Re: fajny peeling do ciała?

A znacie te peelingi z Bielendy z serii Crystal Glow? Mam akurat ten fioletowy – ametyst. Z kwiatem lotosu stąd ten cudowny zapach. To kryształowy peeling gruboziarnisty – super oczyszcza  skórę, pozostawia ją gładką w dotyku, fajnie nawilżoną, pięknie rozświetloną. Złuszcza martwy naskórek , a przy tym właśnie ten cudny zapach. Polecam, mam zamiar wypróbowac i innych peelingów z tej serii

2021-04-11 17:42:51 autor wilecka

Super, chętnie wypróbuję :)

Re: fajny peeling do ciała?

Ja korzystałam z Garniera i Lirene i naprawde fajnie złuszczały skórę a przede wszystkim nie tak strasznie wysuszały.

2017-10-12 08:14:53 autor czikerova

 

też je lubię

Re: fajny peeling do ciała?

Body Boom 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: