elektryzujące się włosy

  • 2011-11-14, o 21:30
  • 79
  • 36 997
  • 32
  • 60

Stosować odżywki po myciu

Re: elektryzujące się włosy

Też niestety borykam się z tym problemem. Nie zawsze odżywka pomoże. Sama nie wiem od czego to zależy. często w przymierzalni w sklepie elektryzują mi się włosy ;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: elektryzujące się włosy

Tez mam ten problem, szczegolnie przy zmianach temperatur, zawsze nosze przy sobie krem do rak i gdy tylko czuje ze wlosy mi sie zaczynaja elektryzowac a np. jestem w pracy/sklepie to wcieram krem w rece i przeczesuje wlosy - pomaga :)

Ja spryskuję włosy sprayem z Rossmana marki Isana, SunOzon, ochraniającym je przed słońcem. Nie obciąża ich to, skutecznie zabezpiecza przed promieniowaniem słonecznym i eliminuje elektryzowanie się!
Jana

Re: elektryzujące się włosy

Jak długo nie nakładałam maski to zawsze mi się elektryzowały :P Ale teraz staram się to robić regularnie, moją ulubioną jest maska Biovax z naturalnymi olejami. Oczywiście codziennie używam też odżywki po umyciu, więc to też chyba robi swoje. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: elektryzujące się włosy

Też mam takie i nic nie działa

Re: elektryzujące się włosy

Podobno szczotka tangle teezer powoduje, ze włosy się nie elektryzują :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: elektryzujące się włosy

ja tez mam ten problem

Re: elektryzujące się włosy

Rzecztywiście szczotka tangle teezer potrafi zdziałać cuda w tej kwestii.

dobra szczotka jest niezbędna
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: