elektryzujące się włosy

  • 2011-11-14, o 21:30
  • 79
  • 37 057
  • 32
  • 60

Re: elektryzujące się włosy

Ja stosuje ta metodę ze spłukiwaniem włosów z cytryną, albo po prostu kilka kropel wetrzec we włosy

[size="1"][url=https://gnum.pl]tanie domeny[/url] w Gnum.pl[/size]

Re: elektryzujące się włosy

Ja używam olejków jednak czasami włosy i tak się elektryzują. Kiedy to się zdarza, biorę ODROBINĘ odżywki rozsmarowuje w dłoniach i delikatnie wygładzam włosy. Trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością odżywki bo może to spowodować, że włosy będą wyglądać jakby były tłuste. A często ten zabieg wykonuje przed wyjściem z domu kiedy szybko chce je upożądkować.

Re: elektryzujące się włosy

też mam taki grzebień tylko z rączką ( jakoś wygodniej się nim czesze niz tym bez)kupiłam go w rossmanie,zdecydowanie lepszy niż moje dotychczasowe zwykłe grzebienie i szczotki.i nie wyrywa tak włosów

Re: elektryzujące się włosy

Miałam dość długo problem z elektryzującymi się włosami, aż w końcu wyrzuciłam, a w zasadzie oddałam koleżanką dotychczas używane szampony i odżywki, zamieniając je na naturalne z usunięto reklamę. Teraz nie mam już problemów z niesforną czupryną, a co najważniejsze moje włosy są w znacznie lepszej kondycji.

Re: elektryzujące się włosy

Musisz je dociążyć odpowiednią pielęgnacją. Silikony też mają w tym swoją funkcję.

Re: elektryzujące się włosy

To też prawda czasem silikony potrafią uratowac puszące się włosy :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: elektryzujące się włosy

nie polecam silikonów szczególnie tych ciezko zmywalnych

Używanie odżywek, ja używam szczotki Z włosia, mnie nie elektryzuje, ale bywa różnie. Ważne, aby po przejechaniu szczotką przejechać od razu dłonią po włosach

Re: elektryzujące się włosy

a ja grzebienia z szerszymi odstępami

Re: elektryzujące się włosy

Używanie odżywek, ja używam szczotki Z włosia, mnie nie elektryzuje, ale bywa różnie. Ważne, aby po przejechaniu szczotką przejechać od razu dłonią po włosach
2015-10-09 18:55:13 autor Talineczkanz

 

no właśnie :) zmiana szczotki i uzywanie odżywki do włosów powinno pomóc
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: