elektryzujące się włosy

  • 2011-11-14, o 21:30
  • 79
  • 37 002
  • 32
  • 60

Re: elektryzujące się włosy

Moni, ale super wyglądasz na avatarze!! zmieniłaś kolor włosów?:)

ladymakeup

Dziekuje za komplement, tak zmienilam na troche lagodniejszy, ale kobieta zmienna jest pewnie jeszcze w tym roku cos pokombinuje z wlosami

www.suonko82.blogspot.it

Re: elektryzujące się włosy

Czasami w zimie zdarzało mi sie elektryzowanie włosów, jakoś tej zimy ani razu. Też używam identycznego grzebienia z szeroko rozstawionymi mega ząbkami i olejkuje włosy ( olejek kokosowy, amla i khadi). Może to olejowanie zapobiega elektryzowaniu

ammb

Kochana wiem, że gdzieś wspominałaś o olejkach.. stosujesz je jeszcze? możesz nam coś o nich powiedzieć? wiem, że teraz oleje sa straszne popularne ale nikt znajomy nie korzysta z nich - a Wy dziewczyny stosujecie oleje?:)

Re: elektryzujące się włosy

Ja ostatnio wybralam sie na zakupy ostatnio i znalazlam oto taka odzywke http://www.loreal-paris.it/trattamento- ... Spray.aspx (do elektryzujacych sie wlosow) i faktycznie pomaga, tylko nie moge znalesc na polskich stronach tego spray-u, ale jesli ktos ma ten problem i znajdzie ta odzywke bez splukiwania to proponuje

www.suonko82.blogspot.it

Re: elektryzujące się włosy

Domowe sposoby są bardzo proste, a równocześnie bardzo skuteczne! Polecam właśnie ocet lub cytrynę. Pod koniec mycia głowy opłucz włosy chłodną wodą wymieszaną z kilkoma kroplami octu lub soku z cytryny.

Re: elektryzujące się włosy

Domowe sposoby są bardzo proste, a równocześnie bardzo skuteczne! Polecam właśnie ocet lub cytrynę. Pod koniec mycia głowy opłucz włosy chłodną wodą wymieszaną z kilkoma kroplami octu lub soku z cytryny.

enedue

Nie wszystkim jednak taka metoda pójdzie na dobre.W szczególności osobom mającym tak jak ja azs na skórze głowy

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: elektryzujące się włosy

Zmienilam rowniez szampon i odzywke i bylo juz wszystko w porzadku

www.suonko82.blogspot.it

Re: elektryzujące się włosy

Ja też miałam ten problem,ale zakupiłam grzebień z naturalnego włosia i stosuję odżywkę-maskę z ziaji taką biało-niebieską regenerującą i odpukać na razie mój problem się skończył.Mam nadzieję,że nie tylko do kolejnej zimy...bo pod czapką to już w ogóle była tragedia,szczególnie pod jakąś wełnianą czapą:)
Szukając sposobu na moje nieokiełznane włosy natknęłam się na dość fajny artukuł wyjaśniający czemu w ogóle się włosy elektryzują.Mogę podać link dla zainteresowanychhttp://www.jeanlouisdavid.pl/jak-okielznac-moje-elektryzujace-sie-wlosy/ .Pozdrawiam forumowiczki i życzę owocnej walki z nastroszonymi włoskami

Re: elektryzujące się włosy

Zawsze można również trochę popsikać lakierem do włosów, lecz nie należy również przesadzać, by nie uzyskać sztywnego hełmu na głowie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: elektryzujące się włosy

Elektryzujące się włosy trzeba czesać mokrym grzebieniem

Re: elektryzujące się włosy

ja oprocz odzywek i olejkow uzywam jeszcze szczotki do modelowania z jonizacja, duzo duzo mniej sie elektryzuja:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: