dziwna polityka firm kosmetycznych

  • 2015-09-08, o 17:23
  • 32
  • 10 449
  • 15
  • 27

dziwna polityka firm kosmetycznych

hej dziewczyny ;) was też denerwuje że firmy kosmetyczne wycofują wasze ulubione kosmetyki ? bardzo często się zdarza że to co wprowadzają zamiast nie spełniają już oczekiwań. Zastanawiam się dlaczego oni tak robią ? ;(

Re: dziwna polityka firm kosmetycznych

Być może ta poprzednia wersja kosmetyków była wykonana ze szkodliwych substancji i teraz dali drugą wersję, a że skład zmieniony na bezpieczniejszy, to pewnie spada jakość produktu. Często się tak dzieje przy zmianach w INCI.

Re: dziwna polityka firm kosmetycznych

Być może ta poprzednia wersja kosmetyków była wykonana ze szkodliwych substancji i teraz dali drugą wersję, a że skład zmieniony na bezpieczniejszy, to pewnie spada jakość produktu. Często się tak dzieje przy zmianach w INCI.

2015-09-08 17:55:32 autor riley

no właśnie nie zawsze tak jest  ;) poza tym nie zawsze że jest to kolejna wesja 

 

Re: dziwna polityka firm kosmetycznych

Nie zliczę produktów, których używałam i je wycofano, a potem na ich miejsce wchodziły jakieś badziewia. Również nie rozumiem tej polityki. To nie fair wobec konsumenta. 

Re: dziwna polityka firm kosmetycznych

Często tak jest, że kosmetyki są "ulepszane", nie zawsze jednak wychodzi to na dobre. Czasami zmienia się niby tylko szata graficzna opakowania, a tak naprawdę okazuje się, że to zupełnie inny produkt.

Re: dziwna polityka firm kosmetycznych

Nie zliczę produktów, których używałam i je wycofano, a potem na ich miejsce wchodziły jakieś badziewia. Również nie rozumiem tej polityki. To nie fair wobec konsumenta. 

2015-09-08 19:16:04 autor perla

tez tak uważam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: dziwna polityka firm kosmetycznych

Najczesciej bywa ze te najbardziej ulubione sa zrobione z zakazanych skladnikow. Producenci przesciagaja sie w nowinkach. Konkurencja jest ogromna bardzo czesto dzieje sie tak, ze zbyt szybko wypuszcaja jakas linie kosmetykow, a pozniej sie z tego musza wycofywac. W niczym przeciez nie ma przypadku. Tak sie dzieje. Gdyby to bylo dobre i oplacalne na pewno byloby w sprzedazy ;) takla jest moja opinia

Re: dziwna polityka firm kosmetycznych

Najczesciej bywa ze te najbardziej ulubione sa zrobione z zakazanych skladnikow. Producenci przesciagaja sie w nowinkach. Konkurencja jest ogromna bardzo czesto dzieje sie tak, ze zbyt szybko wypuszcaja jakas linie kosmetykow, a pozniej sie z tego musza wycofywac. W niczym przeciez nie ma przypadku. Tak sie dzieje. Gdyby to bylo dobre i oplacalne na pewno byloby w sprzedazy ;) takla jest moja opinia

2015-09-09 12:21:02 autor CarmenE

byc moze coś w tym jest co napisałaś

Re: dziwna polityka firm kosmetycznych

niestety tak jest, lubiane kosmetyki sa wycofywane

Re: dziwna polityka firm kosmetycznych

BardZo, ale robią to, żeby napędzić sprzedaż

Re: dziwna polityka firm kosmetycznych

BardZo, ale robią to, żeby napędzić sprzedaż
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: