drobny zarobek - ankiety

  • 2015-12-21, o 22:00
  • 36
  • 10 097
  • 22
  • 29

drobny zarobek - ankiety

Hej dziewczyny ! Czy któraś z Was wypełniała ankiety w internecie? Czy znacie zaufane stronki ? Wiem, że nie są to kokosy, ale zawsze coś  ; p Pozdrawiam :)

Re: drobny zarobek - ankiety

nie wypelnialam za duzo oszustów. Kiedys chcialam skrecac dlugiopisy ale tez oszukuja wiec nie polecam

Re: drobny zarobek - ankiety

jestem bardzo nieufna (za dużo żerujących oszustów), więc nie szukam tego typu zajęć.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: drobny zarobek - ankiety

Nie wiem, czy to jest prawdziwa szansa na zarobek.

Re: drobny zarobek - ankiety

Niestety bardzo często sa to oszuści wiec lepiej uważać

Re: drobny zarobek - ankiety

raczej nie wierze w takie rzeczy

Re: drobny zarobek - ankiety

Ja właśnie też jestem sceptycznie nastawiona do takich rzeczy. Dziękuję za odpowedzi ;)

Re: drobny zarobek - ankiety

Polecam reaktoropinii.pl oraz swpanel.pl ;) Na reaktorze dostajemy ankiety na e-mail w ciągu miesiąca przychodzi ich średnio od 5-7. Tak jest w moim przypadku ;) Na swpanel ankiety są dostępne na ich stronie. Oprócz ankiet płatnych są również ankiety społecznościowe, które też warto wypełniać. Zdecydowanie więcej ankiet jest na swpanel ;)

Re: drobny zarobek - ankiety

Oj, wydaje się to szemraną sprawą

Kiedyś było jeszcze klikanie w reklamy za jakieś ułamki groszy, ktoś pamięta? :D

Re: drobny zarobek - ankiety

Takie rzeczy są bez sensu

Re: drobny zarobek - ankiety

Ja wypełniam z Panel Bo! Nie mogę jeszcze powiedzieć czy jest ta strona sprawdzona, ale wypełniam na niej ankiety od jakiś 2 miesiący i mam juz ok. 400 pkt za te ankiety, i brakuje mi 600 do 1000pkt, i jesli będę miała juz te 1000pkt to maja ponoć zrobic przelew na 32zl:) nie jest to dużo ale zawsze cos:) powiadomienia o ankietach do wypełnienia przychodzą mi na maila, nie muszę tam wchodzić aby sprawdzić czy jest ankieta do wyplenienia czy nie ma, wiec jak dla mnie spoko rozwiazanie, w sumie uważam ze warto wypróbować takie cos, bo jednak kto nie próbuje ten nie zyskuje:) 

 

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: