dobry żel do mycia twarzy

  • 2016-11-06, o 15:28
  • 90
  • 23 349
  • 69
  • 74

Re: dobry żel do mycia twarzy

Ja używam z ziaji

Re: dobry żel do mycia twarzy

Ja używam żelu z tołpy, jak dla mnie jest najlepszy, od razu mam peeling.

Re: dobry żel do mycia twarzy

Też taki poszukuje co nawilża

Re: dobry żel do mycia twarzy

bardzo dobry jest olejek z Bielendy z wyciągiem z pestek malin i melisa, fajnie nawilża skórę, koi, mam sucha skóra a on ją super nawilża 

Re: dobry żel do mycia twarzy

 Polecam Skin Expert Rare Flowers z firmy LOREAL to żel oczyszczający do demkijażu z esktraktem z róży. Ma silne właściwości odbudowujące, regenerujące oraz nawilżajace. Skóra jest super miękka i delikatna. Zawsze po zmyciu makijażu używa go i jest świetny , cana też jest okej około 18 zł. Produkt przeznaczony jest właściwie  do cery suchej i wrażliwej ale ja mam tłustą i również stosuję nie widzę aby coś się z nią działo nie dobrego :)

Karolcia

Re: dobry żel do mycia twarzy

Ja mam z avon i jest dobry

Re: dobry żel do mycia twarzy

emulsja nawilżająca  Vianek, pianki EcoLab

Re: dobry żel do mycia twarzy

Z drogeryjnych mogę polecić Sylveco. A jesli lubisz naturalne kosmetyki to z czystym sumieniem mogę polecić olejek myjący z Biochemii Urody. Przygotowanie własnej mikstury jest bardzo łatwe, a działa świetnie! :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: dobry żel do mycia twarzy

Ja preferuje kosmetyki apteczne, szczególnie jeśli chodzi o twarz. Do mycia używam emulsji EM  Cetaphil, bardzo nawilża skórę, nie zapycha, dobrze chroni. Zmyje też makijaż, nie ma efektu ściągnięcia. Chyba nie zamienię na nić innego. 

Re: dobry żel do mycia twarzy

Żel do twarzy z La roche posay! Zarówno seria Lipikar jak i Effaclar jest boska :)
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: