dobra i tanie odżywka do paznokci

  • 2017-01-16, o 12:39
  • 97
  • 26 872
  • 62
  • 74

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Eveline ma bardzo tanie odżywki. U mnie przynosza błyskawiczne efekty. Np. ta diamentowa ekspresowo wzmocnila mi pazurki, zrobily sie twarde i dlugie :D raz na jakis czas dobrze jest taka kuracje sobie zafundowac. Moje paznokcie sa w tak dobrym stanie, ze nawet nie maluje ich lakierami, bo naturalna plytka wyglada wystarczajaco ladnie ;)

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Polecam odżywki z sally Hansen

odzywki

stosuje przez 3 mies. odżywkę od Eveline 8 w 1. Wg mnie jest skuteczna, paznokcie są mocne i szybko rosną, ale czasami też robię odżywki sama w domu. 

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Jeżeli chodzi o odżywki do paznokci, to te z eveline są bezkonkurencyjne. Ja mam taką diamentową, po niej dopiero moje paznokcie odżyły i przestały się łamać., także warto.

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Mi też Eveline uratowała kiedyś paznokcie :-)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Jestem w trakcie kuracji odżywką Pirolam. Mam nadzieję, że efekty będą :)

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Najlepsza odżywka jest olejek rycynowy i krem do rąk :) regularnie używane działają cuda
K.K.

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Ja lubię tą z eveline 8w1 jako bazę pod lakier

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Fajne odżywki ma też Killys. Kiedyś używałam witaminowej i mi się sprawdzała ok :-) Jeśli ktoś boi się użyć Eveline 8w1 to będzie dobra opcja

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Revitalum z eveline, tydzień kuracji i widzę ogromną poprawę kondycji paznokci. Nie ma się czego obawiać, odżywki nie mają już w składzie formaldehydu!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: