dobra i tanie odżywka do paznokci

  • 2017-01-16, o 12:39
  • 97
  • 26 980
  • 62
  • 74

odżywka z eveline

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Tania i fajna jest np. odżywka z eveline z drobinkami srebra, silver shine 8 w 1 :) Nie tylko wzmocniła moje paznokcie, ale po prostu... ladnie wygląda ;) dodaje im blasku, takiej swiezosci, zdrowego wyglądu. Plus jest tez taki, ze zauwazylam, ze paznokcie szybciej mi rosną i rzadziej się łamią, od czasu gdy zaczelam ją używać. Naprawde fajny produkt, a koszt to jakeis 14 zł :)

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

świetny

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Eveline 8w1 , polecam robi cuda :)

Karolcia

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Sally hansen maximum growth oraz super jest też balsam do skórek i paznokci z Tisane :)
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Jezu tylko nie eveline ;/ Uczula niesamowicie, lepiej stosowac cos bardziej naturalnego. Ja np. biore skrzyp i moje paznokcie po 2 tygodniach około stały się mocniejsze., oczywsicie biore caly czas

Uśmiechnij się :))

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Jeżeli chodzi o uczulenie na odżywkę, to wydaje mi się, że jest to kwestia nie stosowania się do instrukcji obsługi. Ja bardzo lubię serię Revitalum one są świetne, jak chcecie odbudować paznokcie po manicure hybrydowym.

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Jeżeli chodzi o uczulenie na odżywkę, to wydaje mi się, że jest to kwestia nie stosowania się do instrukcji obsługi. Ja bardzo lubię serię Revitalum one są świetne, jak chcecie odbudować paznokcie po manicure hybrydowym.

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Odżywka z eveline 

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Olejek arganowy

:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: