do czego jaki pędzel?

  • 2011-11-03, o 09:11
  • 25
  • 10 369
  • 15
  • 26

do czego jaki pędzel?

dziewczyny, mozecie się smiać, ale mam problem...chce w koncu kupić pędzle...no i fakt..jest napisane, ze do załamania, ze do cieniowania...ale...jak to sie robi? do czego jest np pędzel taki rozczapierzony okrąły w kształcie łezki jak go używac? kolezanka ma taki pędzel- próbowałam nim naniesc cien- sypie sie.

drugim moim problemem jest...linia wodna..no maluję ją...(wychodzi zawsze tylko prawe oko) i za sekunde linia znika.czy to kredka essence, basic czy versace...no nie umiem

pomyślałam, że tu mogłybyśmy wklejać zdjęcia naszych "narzędzi" i je charakteryzować, opisywać rózne ich zastosowania, dla takich laików jak ja:) bo może sobie tylko utrudniam niepotrzebnie używajac pedzla niewłasciwie:/ a mam tyyyle fantazji i pomysłów na oczy:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: do czego jaki pędzel?

Przypuszczam, że ten rozczepirzony jest do rozcierania- zanim dotkiniesz pędzelkiem do powieki to lekko go ztrzepnija później rób malutkie kółeczka w załamaniu powieki od zewnątrz do środka- ja tak robię. Teoretycznie wyszystkie pędzle mają swoje indywidualne zastosowanie ale jeśli np dużym pędzlem do nakładania cieni dobrze nakłada ci się róż to możesz go użyć do tego celu. Poprzyglądaj się jak Monika używa niektórych pędzli i próbuj naśladować. Pamiętaj jedynie o tym żeby zawsze strzępnąć pędzel zanim zbliżysz go do twarzy bo może się osypywać cień lub za dużo można nałożyć jakiegoś produktu. Ciekawy pomysł z zamieszczaniem sprzętu i opisywaniem co i jak się nim robi.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: do czego jaki pędzel?

do rozcierania cienia na powiece do tego lubie pędzle syntetyczne

Re: do czego jaki pędzel?

Ja do wszystkiego mam syntetyki :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: do czego jaki pędzel?

dokładnie

Re: do czego jaki pędzel?

A ja mam i syntetyki i z włosia naturalnego i uzywam ich w zależności od tego jaki chce uzyskać efekt

Re: do czego jaki pędzel?

Syntetyczny do płynnych, naturalny do pudrowych

Re: do czego jaki pędzel?

Do podkładu mam syntetyk, o makijazu oczu naturalne

Re: do czego jaki pędzel?

Ja mam wszystkie pędzle syntetyczne :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: do czego jaki pędzel?

Ja mam w wiekszosc syntetyczne

Re: do czego jaki pędzel?

Ja mam w wiekszosc syntetyczne

2015-11-16 21:42:33 autor sylwuzaur13

ja również :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: