do Ladymakeup :)

  • 2011-02-18, o 10:07
  • 41
  • 14 481
  • 19
  • 31

Re: do Ladymakeup :)

Bo Ty za sliczna jesteś na takie ciemniarnie:) Ja Cie widze w brzoskwinkach i pastelach:) Taką ... jogurtową królową śniegu:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: do Ladymakeup :)

ehheeh co za wspaniałe określenie ;p jogurtowa jak najbardziej ;p akurat ten jogurt kojarzy mi się z dietą, na którą przechodzę od paru dni (dodam, że przechodzę i przejść nie mogę ;p)
a co do ciemnych makijaży i ogólnie intensywnych - w takich czuję się najlepiej

Re: do Ladymakeup :)

heheh no wiesz... z tymi dietami, to chyba większość z nas tak ma ;P a co do makijaży, to ładnemu we wszystkim ładnie więc mozesz sobie pozwalać na najróżniejsze eksperymenta ja jednak z niecierpliwością i zachwytem czekam na filmik z makijazem ze zdjęcia heheh mam nadzieję, że się skusisz

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: do Ladymakeup :)

skus skuś skuś!

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: do Ladymakeup :)

Mnie się podobają ciemne wersje Twoich makijaży. Z resztą sama głównie maluje się ciemnymi kolorami a jeśli nie jest ciemny to bardziej widoczny bo lubię podkreślać swoje oczęta:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: do Ladymakeup :)

I widzisz Monika ilu już chętnych na mocny makijaż ;*

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: do Ladymakeup :)

Ja też ja też!!!
Też mi sie podbają ciemniejsze wersje ale jednak zgodze sie z picjafly
że bardziej mi pasują do Ciebie takie naturalne kolorki i masz taka sliczna buzie że czasem aż szkoda żebyś cos sie ciemniej malowała.
Ale ja tez lubie czasem takie oko ciemne sobie trzasnąć.Kiedyś obudziałam sie jakoś nie w humorze na wiosne i pomyślałam dziś tak ponuro bedzie w moim makijaży i wręcz czarny strzeliłam, podobał mi sie, taki z zadrą
Także myśle że jak na zmiane sie robi to kazdy jest zadowolony

Re: do Ladymakeup :)

ja bardzo lubie naturalne makijaże ,takie jasne i dzienne

Re: do Ladymakeup :)

ja lubię rozświetlone, naturalne makijaże

Re: do Ladymakeup :)

mam to samo zdanie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: