dlaczego farmaceutki kradną próbki?

  • 2015-12-18, o 13:40
  • 34
  • 8 000
  • 22
  • 30

dlaczego farmaceutki kradną próbki?

hej, zastanawia mnie jeden fakt dlaczego farmaceutki kradną próbki produktów które powinny zostać rozdane klientom którzy są zainteresowaniu danym produktem? przecież wiele producentów wysyła swoje próbki do aptek aby klienci mogli sprawdzić czy dany produkt będzie odpowiedni dla ich typu skóry, czy ich nie uczuli itp.? pytałam w wielu aptekach o próbki kremu który planuje kupić, panie zawsze mówią że nie mają chociaż producent ponformował mnie że dana apteka dostaje próbki kosmetyków...wiele osób boryka się z wrażliwą cerą, dlatego przed zakupem drogiego kremu chciałabym go sprawdzić czy nie wywoła u mnie reakcji alergicznej...niestety drogie panie z aptek to uniemożliwiają...

a czy u was w miescie spotkalyscie sie z czyms takim?

Re: dlaczego farmaceutki kradną próbki?

Nigdy nie pytałam się o próbki, więc nie wiem jak jest w mojej aptece. Uważam też, że w większości to nie wina farmaceutek, a ich szefów. 

Re: dlaczego farmaceutki kradną próbki?

Pierwsze słyszę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: dlaczego farmaceutki kradną próbki?

Chyba najlepiej pisać bezpośrednio do producenta o takie rzeczy, próbki znikają bo nikt ich nie kontroluje,a nie ma gablotek w aptece że musza być

Re: dlaczego farmaceutki kradną próbki?

pierwsze slysze

Re: dlaczego farmaceutki kradną próbki?

Nie słyszałam o tym. Nie przypominam sobie, żebym kiedyś dostała jakąś próbkę. W drogerii tak, ale nie w aptece.

Re: dlaczego farmaceutki kradną próbki?

Nie dostałam nigdy żadnej próbki z apteki.

Re: dlaczego farmaceutki kradną próbki?

Bardzo często biorą je dla siebie

Re: dlaczego farmaceutki kradną próbki?

pierwsze slysze

Re: dlaczego farmaceutki kradną próbki?

Każdy by podbierał próbki

Re: dlaczego farmaceutki kradną próbki?

nie wiedzialam ze kradna próbki :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: