depilacja woskiem

  • 2016-02-17, o 22:53
  • 9
  • 5 056
  • 7
  • 10

depilacja woskiem

Dopilnować woskiem ręce? Wasze opinie.

 

 

Re: depilacja woskiem

ręce ? nie widze takiej potrzeby

Re: depilacja woskiem

Dla mnie też depilowane ręce wyglądają dziwnie

Re: depilacja woskiem

Nie depiluj rąk, w moim gronie znajomych nie ma żadnej kobietki która by depilowała ręce..  To jest naturalne i takie zostaw.. Np jak się opalisz będą mniej widoczne ciemne włoski. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: depilacja woskiem

nie rob tego

Re: depilacja woskiem

Ja tam uważam, że jak komuś przeszkadzają włoski na rękach to niech je depiluje, najważniejsze żeby czuć się dobrze ze swoim ciałem :) Do depilacji najlepsze są moim zdaniem kremy, efekt utrzymuje się dłużej niż po maszynce i włoski odrastają słabsze. Mam teraz krem vanity gładkie ciało z bielendy z panthenolem, nic nie podrażnia i ładnie usuwa, depiluję również ręce

Re: depilacja woskiem

Nie rób tego.

Re: depilacja woskiem

ja by tego nie robiła 

Re: depilacja woskiem

Nie widzę potrzeby, ale tak jak już ktoś wspomniał, powinnaś czuć się komfortowo w swoim ciele i do ciebie należy decyzja. Ale owłosienie jest naturalną rzeczą u każdego człowieka, więc nie ma się czym przejmować. :)

Re: depilacja woskiem

Ja bym chyba usunęła te włoski, ale nie woskiem, bo nie wytrzymałabym tego bólu, tylko raczej jakimś kremem do depilacji. Tego lata mam krem do depilacji Bielendy Gładkie Ciało i mam wrażenie, że po nim włoski odrastają dużo wolniej i są słabsze. Na pewno nie usuwałbym tych włosków z przedramion maszynką do golenia.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: