darmowe makijaze i szkola makijazu:)

  • 2011-09-29, o 16:58
  • 69
  • 22 974
  • 38
  • 45

darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Witam:) nie wiem czy o tym wiecie.. ale w perfumeriach Douglas (nie wiem czy we wszystkich) jest raz w miesiacu wizazystka. Mozna umowić się za darmo na nauke makijazu (2h) lub na makijaż wykonany przez te pania:) zachecam do popytania o to w Douglas w Waszych miastach. Jest okazja żeby się czegos nauczyc lub miec profesjonalny makijaz na sobie:)

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

super, ja o tym nie wiedziałam myślę, że takie lekcje mogą nowicjuszom dużo dać

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Dobrze wiedzieć jeśli chodzi o Dogluas
Co do Avonu i Oriflame to chyba bycie konsultantką do czegoś zobowiązuje,trzeba mieć stałe klientki i trzeba mieć na jakąś tam kwotę zamówienia chyba tak???

Przynajmniej coś takiego słyszałam..
Ja nigdy nie byłam konsultantką i nie wiem jak to jest...:/

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

ja już jestem ok 1,5 roku w Oriflame. Tak naprawdę to moja mama pierwsza się zapisała a ja dowiedziałam się po fakcie. Po pół roku ja tez się zapisałam na swoje nazwisko i działam tak do teraz. Jest to ciekawa praca bo sami sobie jesteśmy szefem nie masz wyznaczonego czasu pracy więc możesz to traktować jako hobby. Zamawiasz produkty z 30% rabatem(zawsze) i nie musisz składać zamówienia co katalog (katalog jest uaktualniany co 3 tygodnie) zamówienia na określoną kwotę. Możesz zamówić kosmetyki tylko dla siebie i np raz na jakiś czas bo skończył ci się krem, podkład czy perfumy. Masz też dostęp do próbek produktów aby upewnić się czy nie ma się uczulenia oraz do promocji tylko dla konsultantek Oriflame. Jeśli miałabyś jakieś pytania to śmiało pisz do mnie na maila (nikia13@wp.pl) postaram się odpowiedzieć na każde z nich oraz mogę przesłać opisy najciekawszych produktów.
Serdecznie pozdrawiam:)

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Oki:)
Dziękuję za informację:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

"Oriflame przedstawia Studio Artist, pierwsze w ofercie marki profesjonalne kosmetyki do makijażu. Seria zainspirowana została pracą ze sławami Hollywood i powstała we współpracy ze znanym wizażystą gwiazd Jonasem Wramellem. Serię wyróżnia kompleks Illuma Flair™ który odbija światło rozświetlając cerę i nadając jej naturalny koloryt. W składzie serii znajdują się korektor, podkład, pomadka oraz profesjonalne akcesoria.

Nowa seria Oriflame Studio Artist, to propozycja dla kobiet poszukujących profesjonalnych kosmetyków do makijażu za rozsądną cenę. Seria powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie w sztuce wykonywania profesjonalnego makijażu i we współpracy z Jonasem Wramellem makijażystą gwiazd i dyrektorem artystycznym Oriflame Beauty."

Już przetestowałam, naprawdę warte zwrócenia uwagi, polecam:)

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Byłam dzisiaj u fryzjera i w kosmetycznym po krem i żel do mycia twarzy- ale nie o tym chciałam pisać:) Rozmawiając z panią o kosmetykach do pielęgnacji zeszłyśmy na kosmetyki kolorowe i pani zaproponowała mi spotkanie z kosultantką/makijażystką z firmy Bell. Umówiłam się na piątek i mam mieć zrobiony kompletny makijaż i dobrane kosmetyki i kolory w jakich będzie mi dobrze. Jest to pokaz bezpłatny i wydaje się być ciekawy- bardzo się cieszę na to spotkanie
U was w drogeriach też są organizowane takie spotkania?
Tak na marginesie: w trakcie rozmowy usłyszałam że część młodych osób pytanych o typ cery odpowiada że ma w odcienu brązowym, żółtym lub różowym- myślałam że padnę jak to usłyszałam. Wygląda na to że co niektórzy wogóle nie wiedzą o czym mówią i jaki mają typ cery. Wstyd i jeszcze raz wsryd nie wiedzieć takich rzeczy.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Byłam dzisiaj u fryzjera i w kosmetycznym po krem i żel do mycia twarzy- ale nie o tym chciałam pisać:) Rozmawiając z panią o kosmetykach do pielęgnacji zeszłyśmy na kosmetyki kolorowe i pani zaproponowała mi spotkanie z kosultantką/makijażystką z firmy Bell. Umówiłam się na piątek i mam mieć zrobiony kompletny makijaż i dobrane kosmetyki i kolory w jakich będzie mi dobrze. Jest to pokaz bezpłatny i wydaje się być ciekawy- bardzo się cieszę na to spotkanie
U was w drogeriach też są organizowane takie spotkania?
Tak na marginesie: w trakcie rozmowy usłyszałam że część młodych osób pytanych o typ cery odpowiada że ma w odcienu brązowym, żółtym lub różowym- myślałam że padnę jak to usłyszałam. Wygląda na to że co niektóży wogóle nie wiedzą o czym mówią i jaki mają typ cery. Wstyd i jeszcze raz wsryd nie wiedzieć takich rzeczy.

Nitka24

WOW super Nitko daj znac jak będzie na tym spotkanie mam nadzieje, że o fotkach nie muszę wspominać ?;p ciekawe co to za kobieta..l. wypytaj się jej ;p

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Zrobię zdjęcie makijażu jaki mi zrobi i postaram się opisać dość dokładnie przebieg. Też jestem ciekawa jak będzie. Pani ze sklepu w którym kupuję ma bardzo dużą wiedzę o kosmetykach i pielęgnacji (dlatego bardzo lubię tam chodzić) ma 20 letnie doświadczenie i też jest zwolenniczką polskich marek. Wspominałam jej o Twojej stronie:)
A ja się powinnam wstydzić za błędy które robię

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Co do pokazów makijażu to sama zapraszam klientki na takie spotkania gdzie wykonuje im pełny makijaż lub pielęgnacje cery przy czym badam poziom nawilżenia oraz typ cery. Oczywiście są to spotkania bezpłatne na których można zasięgnąć porad jak właściwie dbać o cerę, ciało oraz jak wykonać profesjonalny makijaż. Na spotkaniach informujemy o możliwości kupowania kosmetyków bez 30% marży a wiele osób z tego korzysta i dołącza do Klubu Oriflame. Mając wybór dzisiaj podjęłabym tą samą decyzję.

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Byłam kiedyś w Oriflame i miałam okazję uczestniczyć w pokazach kosmetyków, jak i badaniu nawilżenia skóry +dobór kosmetyków i jeszcze na takim które miało na celu dobór kolorystyczny do różnych typów (jesień zima itd) z wykonaniem pełnego makijażu. Spotkania są ciekawe i warto na takie pójść. Nie mam nic do takich firm jak Oriflame, Avon czy Amway ale teraz z nich nie korzystam wolę jednak nasze rodzime marki:) i kilka zagranicznych ale dostępnych w sklepach. Tym bardziej że jakościowo są dobre i cenowo przystępne.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: