darmowe makijaze i szkola makijazu:)

  • 2011-09-29, o 16:58
  • 69
  • 22 978
  • 38
  • 45

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

oki dziękuję;* i już powoli się przyzwyczajam:) będzie dobrze tylko odrobina czasu

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Chyba tak:) ja sama wybieram do jakiego typu go zaliczam (dzienny, wieczorowy-coś na zasadzie ankiety, tak?) i przez to znajduje się w zakładce np wieczorowy.

Nitka24

dokładnie tak myślę, że to znacznie ułatwi szukanie makijażu pod konkretne potrzeby

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

A teraz również można gdziekolwiek skorzystać z takiego darmowego makijażu? Jeśli tak, to koniecznie napiszcie gdzie konkretnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Nie słyszałam o takich miejscach, ale... ty to chyba potrafisz sobie takie rzeczy wykonać samodzielnie, prawda?

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

No ja potrafię, szkoliłam się w tym kierunku, pytam bardziej teoretycznie - czy są jeszcze miejsca, które oferują tego typu usługi za friko. Kojarzycie coś takiego?

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Raczej nie. Często bywam w perfumeriach, drogeriach. W Douglasie pracuje nawet moja koleżanka, ale nic o tym nie wspominała.
Wiem że na pewno kiedyś robiły darmowe makijaże, ale to było... kiedyś...

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Lata darmowości minęły. Przy okazji promocji, pokazów to tak, ale jeśli już to weekendowo. Tak na okresowe promocje, to nawet nie ma co liczyć. Nie te realia - zresztą to promocja z której w większości korzystały nastolatki, a to nie jest szczególnie ważna grupa docelowa klientów dla salonu kosmetycznego.

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Bardzo fajne warsztaty kosmetyczne za friko robi Mary Kay. Ich konsultantki są bardzo dobrze przygotowane do prowadzenia warsztatów. Zachęcają mnie, żeby też się tym zajmować.

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

nie wydaje mi sie, zeby gdzies jeszcze byly organizowane takie warsztaty, ewentualnie przy okazji duzych eventow, moze jakies takie malutkie ale tani kurs wizazu ma np gowork, ich kursy odbywaja w kazdym wiekszy miescie i sa ponoc naprawde niezle

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

O też o tym nie wiedziałam
Chętnie skorzystam

" Kocham robić to co lubię " Nowe mieszkania w Kraków
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: