darmowe makijaze i szkola makijazu:)

  • 2011-09-29, o 16:58
  • 69
  • 22 998
  • 38
  • 45

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Byłam kiedyś konsultantką Oriflame (wieki temu). Zamawiałam kosmetyki dla znajomych z pracy i dla siebie:) Można powiedzieć zarabiałam tyle, że zwracało mi się za moje kosmetyki. Po kosmetyki sama chodziłam do punktu Oriflame i nie raz godziny stałam w kolejce dla kilku produktów. Widziałam panie, które wynosiły całe kartony z kosmetykami i z pewnoscią więcej na tym zarabiały. Nie mam pojęcia gdzie znajdowały tyle chętnych. Teraz nie chciałoby mi się w to bawić. Zresztą siedzę w domu, to komu miałabym je sprzedawać.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Prawdopodobnie odbierała Pani kosmetyki w filii lub oddziale. Teraz nie ma takiej potrzeby, dlatego że można zamawiać paczkę na adres domowy. Od katalogu 15 zmieniły się progi punktowe i jeśli ktoś chce skorzystać z Programu Witamy lub Lojalnościowego to nie trzeba już 100PP tylko wystarczy 80PP a biznes klasa 120PP. Zamówienia po jakimś czasie same będą się zbierać i nie będzie Pani musiała się o to martwić. Ceny zmieniły się na bardziej przystępne a święta tuż tuż...

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Byłam kiedyś konsultantką Oriflame (wieki temu). Zamawiałam kosmetyki dla znajomych z pracy i dla siebie:) Można powiedzieć zarabiałam tyle, że zwracało mi się za moje kosmetyki. Po kosmetyki sama chodziłam do punktu Oriflame i nie raz godziny stałam w kolejce dla kilku produktów. Widziałam panie, które wynosiły całe kartony z kosmetykami i z pewnoscią więcej na tym zarabiały. Nie mam pojęcia gdzie znajdowały tyle chętnych. Teraz nie chciałoby mi się w to bawić. Zresztą siedzę w domu, to komu miałabym je sprzedawać.

ammb

Ammb jak siedzisz w domu, a gdy dzieciątko śpi, to zapraszam do napisania tekstu ;p od przyszłego tygodnia będziecie mogły publikować swoje artykuły widziałaś nową sttronę?? jak się podoba?:)

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Stronka fajna. Muszę się przyzwyczaić, bo jeszcze się trochę gubię. Jak będzie wygladać pisanie artykułów? Narazie to nie myślałam o tym i nie wiem o czym miałabym pisać. Nie wiem czy potrafie hi hi. Chetnie poczytam jak ktoś napisze coś ciekawego. Czy do takiego artykułu można powracać i rozszerzać go, czy nastepnym razem poprostu pisze się kolejny?

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Stronka fajna. Muszę się przyzwyczaić, bo jeszcze się trochę gubię. Jak będzie wygladać pisanie artykułów? Narazie to nie myślałam o tym i nie wiem o czym miałabym pisać. Nie wiem czy potrafie hi hi. Chetnie poczytam jak ktoś napisze coś ciekawego. Czy do takiego artykułu można powracać i rozszerzać go, czy nastepnym razem poprostu pisze się kolejny?

ammb

Jeszczze dokładnie nie weimy jak to będzie wyglądac, ale na pewno będzie można powrócić do artykkułu, zedytować goo i coś dpisać a tematy mogą być różne, Ty jako świżutka mama, na pewno mogłabyś się z nami podzielić jakimiś informacjami o pielęgnacji skóry, a nawet i dzieciątka..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Ja tu sobie wchodzę, a tu taka zmiana:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Nie mogę się odnaleść za bardzo:/ Gdzie są te wszystkie filmiki z makijażami ??? Bo nie mogę je znaleść

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

W zakładce makijaż:) Fajnie bo wszystko jest podzielone. To może jeszcze w tej zakładce będzie podzał na typy makijaży np dzienny, wieczorowy lub dla brunetek, blondynek itd
Gapiszon ze mnie bo na boku jest taki podział:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

W zakładce makijaż:) Fajnie bo wszystko jest podzielone. To może jeszcze w tej zakładce będzie podzał na typy makijaży np dzienny, wieczorowy lub dla brunetek, blondynek itd
Gapiszon ze mnie bo na boku jest taki podział:)

Nitka24

Nitko dokłądnie tak będzie ;D w zasadzie same będziecie przypisywac makijaże na dole wpisów makijażowych jest "oceń makijaż" i przez takie makijaże filmiki same będa sie grupować daj znac czy wiesz o co mi chodzi

Re: darmowe makijaze i szkola makijazu:)

Chyba tak:) ja sama wybieram do jakiego typu go zaliczam (dzienny, wieczorowy-coś na zasadzie ankiety, tak?) i przez to znajduje się w zakładce np wieczorowy.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: