czym wybielać zęby?

  • 2017-05-05, o 15:06
  • 64
  • 22 665
  • 46
  • 50

Re: czym wybielać zęby?

Najlepszą metodą wybielania zębów jest wizyta w gabinecie dentystycznym. Wyczyszczenie zębów z kamienia oraz zamówienie nakładek plus żel wybielający opalescense 16 % i po tygodniu ząbki są jak perełka białe. Nie polecam wybielania samodzielnego silnymi preparatami.

Metoda też w gabinecie lampą Beyond, po godzinie wychodzisz z białymi zebami. Ja osobiście nie polecam, ponieważ jest to zbyt inwazyjna metoda a efekt jest identyczny jak po wybielaniu nakładkowym. Jedynym plusem jest to jak komuś zależy na czasie.

Re: czym wybielać zęby?

 

Dzień dobry chce polecić wam bardzo dobry wybielacz do zębów, polecam Deimos Medical Pen bardzo dobrze wybiela zęby. Jest bardzo łatwy do użycia.:)

 

 

 

 

 

 

       r5

Re: czym wybielać zęby?

Ja wybielam u stomatologa już jakiś czas i bardzo polecam. Próbowałam w domu, lecz efekt był znikomy, zanim się zdecydowałam na wybielanie czytałam sporo na stomatologia.malopolska.pl. I tam np znalazłam mojego stomatologa i dowiedziałam się jak zadbać o nie przed zabiegiem.

Do specjalisty najlepiej się udać

Re: czym wybielać zęby?

Mi pani stomatolog odradziła wybielanie w gabinecie. Stwierdziła, że to niszczy szkliwo, chyba że się bardzo mocno uprę, to zrobi. Ale ogólnie nie polecała.

Re: czym wybielać zęby?

Kiedyś próbowałam paskami ale to mi się nie sprawdziło

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: czym wybielać zęby?

najlepiej u dentysty

Re: czym wybielać zęby?

Sproboj zamienic zwykly cukier na erytrytol naprzyklad.

Uzywam tylko zamienniki cukru przez dlugi czas i zęby wygladaja naprawde lepiej.

Wiec...

akurat ja kupuje w internet sklepie , usunięto reklamę zalezy gdzie jest lepsza promocja.

Produkcja od "Big Nature" jak cos. 

Re: czym wybielać zęby?

Mi bardzo pomogły paski wybielające z Crest 3d White Advanced Vivid 14 pasków ( 7 saszetek ) kosztują 99,99 zł. Polecam.

2019-03-14 11:19:10 autor gabi2019

 

2019-05-30 09:10:32 autor gabi2019

 

Polecam sprawdzoną przeze mnie pastę wybielającą Optifresh System 8 Crystal White z kompleksem activ protect o udowodnionym 12 godzinnym działaniu chroniącym zęby :)

Zauważysz różnicę już po 2 tygodniach, a zakupy ze zniżką 20 % zrobisz tutaj : usunięto reklamę 

Re: czym wybielać zęby?

Najlepiej u dentysty
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: