czym wybielać zęby?

  • 2017-05-05, o 15:06
  • 64
  • 22 585
  • 46
  • 50

Mam pastę z węglem aktywnym, ale coś nie działa... Może mam za tani? Jakiś konkretny produkt polecicie?

Re: czym wybielać zęby?

Na rynku dostępnych jest wiele past i preparatów do oczyszczania szkliwa, mniej lub bardziej pro, osobiście używam jednej takiej i jednej takiej i nie narzekam na efekty.

Re: czym wybielać zęby?

Ja kupiłam ostatnio paski wybielające

Re: czym wybielać zęby?

Polecam Gabinet Stomatologiczny Ortoprotex ale w Łodzi przy ulicy Przybyszewskiego 12. Są tam dwaj, godni polecenia specjaliści – Maciej Justyna lekarz stomatolog, chirurgia oraz Ewa Nalewajko endodoncja mikroskopowa. Cennik adekwatny do usług. Oferują pełny wachlarz usług stomatologicznych – od leczenia zachowawczego, po kanałowe, protetykę, endodoncję, ortodoncję po zabiegi estetyczne typu wybielanie czy chirurgię. Też się wybieram przed ślubem na wybielanie zębów na początku maja.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: czym wybielać zęby?

sodą

Re: czym wybielać zęby?

Żadne sody, cytryny itd mnie nie przekonują. Dla mnie musi być to w 100% bezpieczny dla zębów sposób. Teraz kupiłam nakładki i pastę od Iwhite - po nakładkach super efekt, zero podrażnień ząbków ani dziąseł a pasta pięknie podkreśla efekt i wybiela po codziennych posiłkach typu kawa, wino itd

Re: czym wybielać zęby?

Na pewno nie pastami wybielającymi - chyba, ze chce sie jeszcze pogorszyc stan zębów.

Re: czym wybielać zęby?

Mi bardzo pomogły paski wybielające z Crest 3d White Advanced Vivid 14 pasków ( 7 saszetek ) kosztują 99,99 zł. Polecam.

Re: czym wybielać zęby?

ja próbowałam nakładek na zęby ale nic nie dały

Re: czym wybielać zęby?

Stosowałam pasty z węglem, ale zadnego efektu nie widziałam. Miały super opinie, a mnie nic nie pomogły. I wcale nie byly takie tanie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: