czy warto kupować kosmetyki przez internet?

  • 2016-01-25, o 13:13
  • 97
  • 29 963
  • 70
  • 75

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

oczywiście, że tak, ja kupuję. szczególnie marki: loreal, maybelline, bourjois są tańsze niż np. w rossmannie

ANGELISS

si, jest taniej niż stacjonarnie :)

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Jest taniej, znacznie większy wybór i można się zastanowić nad zakupami :)

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Oczywiscie, ale raczej tylko z zaufanych sklepow. Niestety ale indywidualni sprzedawcy na olx czy allegro roja sie od oszustow wciskajacych podrobki

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Oczywiście! Nie trzeba wychodzić z domu na zakupy, paczka sama do nas przyjdzie, o wiele lepsze ceny, a zakres i wybór nieporównywalnie większy :) 

K.K.

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

tak, jest dużo taniej. 

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Jasne, zdecydowanie wolę kupować przez internet niz stacjonarnie :)

Polecam albo robienie sobie kosmetyków samodzielnie albo kupowanie ich w aptekach. Samodzielnie wyrabianie kosmetyków nie jest takie trudne bo w sieci jest bardzo wiee poradników jak to robić. Poza tym kosmetyki takie bedą miały o wiele lepsze składy niż kosmetyki kupione w sklepach. Za to jeśli zdecydujecie się na kosmetyki w aptekach bedziecie mialy pewność, ze kosmetyki te bedą dermatologicznie sprawdzone oraz hipoalergiczne. Zawsze również możecie na miejscu dopytać sie farmaceuty jaki kosmetyk będzie dla Was najbardziej odpowiedni.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Ceny między internetem a sklepami stacjonarnymi są teraz mocno wyrównane, ale tak zdarza mi się kupować przez internet. Głównie kosmetki naturalne, które jednak trudniej dostać.

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Pewnie, ja już kupuje tylko online :)
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: