czy warto kupować kosmetyki przez internet?

  • 2016-01-25, o 13:13
  • 97
  • 29 972
  • 70
  • 75

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Oczywiście, że warto kupować kosmetyki przez internet. Raz, że to wygodne, dwa, że kosmetyki często są tańsze, niż  w drogeriach stacjonarnych. Poza tym często drogerie internetowe mają ciekawe programy partnerskie, lojalnościowe czy akcje promocyjne.

Blodka

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Sęk w tym, żeby dobrze się doinformować na temat danego kosmetyku. Jakieś recenzje, opinie w komentarzach etc. Zajmuje to więcej czasu, ale dla takich cen - warto.

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Bardziej lubię robić zakupy przez internet, niż stacjonarnie :)

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Ja zamawiałam już wiele kosmetyków np. do makijażu i nigdy nie były uszkodzone ani nic.. Jeżeli chodzi o sklepy to nie lubię, jak co chwile ktoś do mnie podchodzi z pytaniem, czy może mi pomóc, może mi poradzić, może to czy tamto. Ja wiem, ze to jest praca tych ludzi, ale strasznie mnie to odstrasza zarówno przy szukaniu kosmetyków do makijażu, jak i perfumach. Tragedia totalna.
witam i pozdrawiam :)

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Warto :) Często jest duuużo taniej. Kupuje też czesto kosmetyki, które już sprawdziłam, ewentualnie jak chce coś przetestować a na internecie jest taniej :)

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Warto

:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Warto szczególnie w drogerii EZEBRA !!!!

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

tak

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Pewnie, że warto, poza tym można zrobić dogłębny research i popatrzeć na opinie innych dziewczyn :) 

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

no nie wiem, ja wole jednak isc stacjonarnie do drogerii i popatrzec

raz tak kupiłam kosmetyk przez strone www na promocji i okazalo sie ze jest mega mały (a ja wczesniej nie spojrzalam na wielkosc na stronie)

:(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: