czy warto kupować kosmetyki przez internet?

  • 2016-01-25, o 13:13
  • 97
  • 29 962
  • 70
  • 75

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

to zależy, jeśli masz sprawdzone miejsce, to oczywiście warto :)ale np na allegro itp stronach niestety często można trafić na podróbki i czasami ciężko odróżnić...

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

to zależy, jeśli masz sprawdzone miejsce, to oczywiście warto :)ale np na allegro itp stronach niestety często można trafić na podróbki i czasami ciężko odróżnić...

2016-10-05 00:13:56 autor Lukrecjaa

 

Dokladnie:)

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Ja lubię kupować przez internet :) Przynajmniej wiem, że kosmetyki nie są otwierane... a jeśli jest sprawdzony sklep, jak np ladymakeup to masz pewność, że nie są również przeterminowane :)

Jasne, ze warto

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Myślę, że jak najbardziej :)Ceny o wiele atrakcyjniejsze, a zamawiając z jednego sklepu więcej rzeczy, często wpadnie jakiś rabat, czy promocja :) Najczęściej kupuje produkty sprawdzone już przeze mnie, lecz zdaża się czasem, że zamówię coś, aby po prostu prztestować. Najczęściej kupuję w sklepie z kosmetykami online usunięto reklamę

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Pewnie ze tak! Dużo większy wybór produktów, odcieni, większą wygoda:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

oczywiście że tak:) przede wszytskim jest dużo taniej:)

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Oczywiscie ze warto:)

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

Oczywiscie ze tak!!

Re: czy warto kupować kosmetyki przez internet?

 Trzeba na pewno uważać na kosmetyki które online sprzedają, bo też człowiek do końca nie wiem skąd są, jaką mają datę ważności i tak dalej. Ja mam sprawdzony sklep na usunięto reklamę, dużo naturalnych rzeczy, bazy, pojemniki, całe zestawy – wiem że SPA i gabinety kosmetyczne u nich kupują właśnie ze względu na lepszą jakość kremów i innych preparatów.  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: