czy soczewki to strata pieniędzy?

• 2016-11-09, o 13:49
  • 51
  • 5 654
  • 44
  • 47

czy soczewki to strata pieniędzy?

moja mama tak uważa. mówi że soczewki są drogie i trzeba je kupować co miesiąc, a okulary ma się na bardzo długo.. ja natomiasyt uwazam ze to wręcz przeciwnie coś bardzo ważnego 

Re: czy soczewki to strata pieniędzy?

niektórym nie pasują okulary , to noszą soczewki ;) i wcale to nie jest strata kasy ;p napewno jest to wygodniejsza opcja ;) 

Okulary nie każdemu pasują, ludzie jednak wolą chodzi bez nich bo ciężkie, parują i nikt nei lubi tego looku kujona :)

Ja osobiście wolę soczwski od okularów. Lepiej się w nich czuję i dają mi dużo wygody, np. podczas uprawiania sportów i latem, gdy nosi się jeszcze okulary przeciwsłoneczne. Co do ceny to możesz kupić soczewki w różnym przedziale cenowym, albo na promocjach gdy jest dodatkowe opakowanie gratis :)

ja też wolę chodzić w soczewkach. okulary mnie denerwują. poza tym w soczewkach zawsze się jednak lepiej widzi, nie ma się ograniczonego pola widzenia tak jak w okularach, nie spadną, nie potłuką się, nie parują, nie przeszkadzają. myślę, że ten komfort jest wart pieniędzy.

nie wyobrazam sobie zycia bez soczewek, sa bardzo wygodne, nic w wygladzie sie nie zmienia, nie czuje sie ich, nie paruja tak jak szkielka okularow, naprawde polecam:)

Tez jestem za soczewkami, bo okulary ciezkie i odksztalcaja nos

nie wyobrazam sobie zycia bez soczewek, sa bardzo wygodne, nic w wygladzie sie nie zmienia, nie czuje sie ich, nie paruja tak jak szkielka okularow, naprawde polecam:)

2016-11-10 17:33:18 autor Poiuyt

Dokładnie:)

Dokładnie:)
2016-11-11 10:13:27 autor xxx

Tez tak uważam:)

to chyba zależy kto w czym się dobrze czuje...

Dokładnie!:) tez nienwyobrazam sobie życia bez nich