czego uzywac najlepeij do demakjazu?

  • 2016-01-31, o 14:28
  • 60
  • 18 777
  • 48
  • 26

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

Ja też używam oleju kokosowego. Rozpuszczam nim makijaż, a potem zmywam wszystko miękką szczoteczką i czarnym mydłem do twarzy. Potem koniecznie tonik :)

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

Jak masz cerę suchą to olej kokosowy będzie ok, ale przy tłustej raczej trzeba użyć czegoś co usuwa toksyny ze skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków i matuje cerę. Jest taka pasta bielendy carbo detox 3w1 czyli maska, peeling i mydło w jednym kosmetyku, fajna rzecz.

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

płyn do demakijazu od Garnier

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

olejki albo jakiś fajny płyn micelarny :)

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

Matująca woda tonizująca z minerałami magmy Jeju jest dobra to płyn z eveline, znalazłam w Rossmannie na jakiejś promocji, bardzo fajny i tani kosmetyk. Jak nie znalazłyście jeszcze dziewczyny odpowiedniego płynu micelarnego dla siebie, to polecam przetestować.

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

Ja zaczynam od żelu do mycia twarzy a potem dokładnie przemywam jeszcze płynem micelarnym.

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

Ma używam naturalnego mydła, na koniec przemywam twarz kojąco-nawilżającą wodą różaną od eveline, one bardzo dobrze się sprawdza, mogę polecic. To mój ostatni krok podczas oczyszczania twarzy.

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

L'Biotica ma wspaniałe węglowe maseczki, dla mnie rewelacja.

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

Bardzo lubię płyny micelarne od eveline, nie są drogie, dobrze zmywają makijaż. Mam ten w czarnym opakowaniu, wcześniej go nie widziałam to pewnie jest nowość, on jest 3w1 z serii faceMed. 

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

ja używam tylko olejku migdałowego, uważam że działa świetnie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: