czarne włosy

  • 2012-07-04, o 14:03
  • 72
  • 26 840
  • 38
  • 54

Re: czarne włosy

Ja kiedyś farbowałam na bardzo ciemne brązy, aż w końcu doszłam do czerni. Ten kolor z pewnością mnie postarzał, więc nie wyglądałam najlepiej. Generalnie podobają mi się czarne włosy, jeśli ktoś ma swoje grube, gęste i błyszczące.

Re: czarne włosy

Moje włosy są naturalnym ciemnym kasztanem :) i od hmm około 2-3 lat bawie się notorycznie farbując je na czarno dla mnie to strzał w 10 wyglądam dużo lepiej przynajmniej tak mi się wydaje :) chociaż znajomi też nie zaprzeczeją ale z nimi to jak wiadomo różnie bywa 

Re: czarne włosy

ja z kolei uważam ze ciemne brązy czy też jasniejsze wyglądają duzo bardziej naturalnie i elegancko niz typowa czerń

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: czarne włosy

ja z kolei uważam ze ciemne brązy czy też jasniejsze wyglądają duzo bardziej naturalnie i elegancko niz typowa czerń

2015-09-08 14:09:33 autor MałgosiaGosia

hm nic dodać nic ująć

Re: czarne włosy

ja z kolei uważam ze ciemne brązy czy też jasniejsze wyglądają duzo bardziej naturalnie i elegancko niz typowa czerń

2015-09-08 14:09:33 autor MałgosiaGosia

bo typowa czerń nie jest naturalna dla Polek ;)

Re: czarne włosy

Myślę, że to jest do zrobienia, ale musi się tym zająć profesjonalny fryzjer. Samemu raczej nie warto próbować, bo efekt moży być niezadowalający.

Re: czarne włosy

sama w zyciu bym sobie nie pofarbowała włosów. ;p

Re: czarne włosy

czarne, lśniące włosy, zawsze mi się podobały, ale nie dla mnie, wyglądałabym jak śmierć

Re: czarne włosy

czarne, lśniące włosy, zawsze mi się podobały, ale nie dla mnie, wyglądałabym jak śmierć

2015-09-27 23:51:49 autor moco

 

o to tak jak ja :)) chociaż w czasach szkolnych pofarbowalam włosy na czarno, niiiigdy więcej!

Re: czarne włosy

Kiedyś jak byłam młodsza chciałam pofarbować włosy na czarno, ale dobre dusze mnie przed tym powstrzymały. Moja koleżanka pofarbowała i później żeby osiągnąć jakikolwiek brąz musiała rozjaśniać włosy, ta czarna farba ciężko się odbarwiała i włosy zniszczyły się niesamowicie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: