cudowny sposób na zdobienie:)

  • 2011-06-17, o 19:17
  • 88
  • 27 923
  • 38
  • 51

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Niesamowite!! po prostu nie mogłam się napatrzeć ;p Próbowałyście kiedyś w ten sposób "malować" paznokcie?;p ide jutro na wesele i z chęcią zrobiłaby sobie coś takiego ;p

ladymakeup

Ja próbowałam Bardzo pracochłonne niestety :/ Ale efekty bajeczne
Kiedy robiłam pierwsze razy, zdarzało się, że za mocno pociągnęłam te lakiery patyczkiem- trzeba to robić baaardzo delikatnie!
I co jeszcze... niektóre lakiery nie nadają się na malowanie na wodzie :/ nie rozpływają się :/
Bardzo fajne są lakiery z Avonu do tych spraw
Dużo więcej takich filmików można znaleźć na you tubie. Najlepiej wpisać w google "malowanie paznokci na wodzie" lub coś w tym stylu, napatrzeć się i...malować ;P
Powodzenia kochane

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Rzeczywiście fajny wzór:D Ja bym nie zmieniała tła, bo powiedzmy jakby tło było jakieś pastelowe np to te kwiatki by się \'utopiły\' i nie byłyby tak fajnie odznaczone i wyraźne. A te kwiatki to naklejki czy ktoś sam tak je wymalował?:D Bo jak malowane to szacun:)

klaudusia0807

z tego co widzę na tym zdjeciu to raczej naklejki

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Niesamowite!! po prostu nie mogłam się napatrzeć ;p Próbowałyście kiedyś w ten sposób "malować" paznokcie?;p ide jutro na wesele i z chęcią zrobiłaby sobie coś takiego ;p

ladymakeup

Ja próbowałam Bardzo pracochłonne niestety :/ Ale efekty bajeczne
Kiedy robiłam pierwsze razy, zdarzało się, że za mocno pociągnęłam te lakiery patyczkiem- trzeba to robić baaardzo delikatnie!
I co jeszcze... niektóre lakiery nie nadają się na malowanie na wodzie :/ nie rozpływają się :/
Bardzo fajne są lakiery z Avonu do tych spraw
Dużo więcej takich filmików można znaleźć na you tubie. Najlepiej wpisać w google "malowanie paznokci na wodzie" lub coś w tym stylu, napatrzeć się i...malować ;P
Powodzenia kochane

jeśli w przyszłości będzie któraś z was robić takie paznokcie to zróbcie fotki chętnie zobaczę, a może sama też spróbuję

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Warto próbować bo efekty są świetne

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Warto próbować bo efekty są świetne

kruszyna91

hmm ... chyba będę musiała spróbowac

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Świetne te kwiatki!! ale jak je zrobic?:o

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Świetne te kwiatki!! ale jak je zrobic?:o

ladymakeup

mnie się zdaje że te kwiatki to naklejki

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Też mi sie tak wydaje, co nie mienia faktu ze to cuda

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Też mi sie tak wydaje, co nie mienia faktu ze to cuda

marzena000

ojjj.. dokładnie, dokładnie cudeńka jak się patrzy ;P

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

http://www.paznokciaki.pl - często tam wchodzę, żeby zerknąć na ciekawe pomysły.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: