cudowny sposób na zdobienie:)

  • 2011-06-17, o 19:17
  • 88
  • 27 927
  • 38
  • 51

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

pewnie, ze super zapraszamy do nas częściej paznokice extra, ale jeszcze nie miałam okazji wypróbować ;/ a Wy dziewczyny zdobiłyście już tak paznokciie?

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

no ja oczywiscie jak to ja od razu wyprobowalam wychodzą swietne:D ale czasochlonne zajecie i polecam kupic lakier o niezbyt gestej konsystencji:)

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

a zrobiłaś może fotki? bo myślę, że chętnie zobaczyłybyśmy na zachęte ;p

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

ja robiłam akurat trzema z firmy eveline ados i delii:) takie najtańsze dla próby ale wyszly bardzo fajne:) niestety fotek nie mam ale jak bede robila drugi raz niedlugo kolezance to wstawie:)gęsty lakier nie bardzo sie wlasnie rozplywa:) a i pamietajcie o tasmie bo efektem koncowym beda paluszki w lakierze:)

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Sama nie próbowałam, ale słyszałam, że trzeba zakleić palce taśmą albo plastrem na rolce, żeby uniknąć pomalowanych palców zamiast paznokci. Podbijam. Wrzucajcie fotki waszych pazurków:D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Też sobie malowałam paznokcie w ten sposób. żeby nie mieć całych palców w lakierze to obkleiłam je sobie bardzo dokładnie taśmą malarską z tego względu że łatwiej się ją odrywa:) Zdjęć też nie robiłam, jakoś wyleciało mi z głowy.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Oj Nitko jak mogłaś fotek nie zrobić ale pewnie będziesz jeszcze tak malować więc pamiętaj - please

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

robiłam już to daaawno i myślę, że cyknęłam fotkę ale za Chiny ludowe nie mogę jej znaleźć efekt bajeczny

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

A co powiedziałybyście na taki wzór: http://szpargaly.pl/uroda/kwiatki-na-paznokciach/ ? Podoba Wam się? Ogólnie uwielbiam kwiatki, także dla mnie jest świetny Tylko tak się zastanawiam nad zmianą tła.. Jaki kolor zamiast czarnego proponujecie?

Re: cudowny sposób na zdobienie:)

Rzeczywiście fajny wzór:D Ja bym nie zmieniała tła, bo powiedzmy jakby tło było jakieś pastelowe np to te kwiatki by się \'utopiły\' i nie byłyby tak fajnie odznaczone i wyraźne. A te kwiatki to naklejki czy ktoś sam tak je wymalował?:D Bo jak malowane to szacun:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: