co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

  • 2012-02-06, o 17:56
  • 65
  • 20 157
  • 35
  • 51

co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

witam
podzielcie się tym co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

No to będę pierwsza
Tak skromnie:D

Podkłady / Pudry / Bronzery / Korektory - Lirene Shiny Touch odcień beige 107, Maybelline Super Stay 24H Nude 021, Rimmel Lasting Finish Natural Beige 400, Maybelline Pure Foundation Mineral Rose Dune 74, Rimmel Natural Bronzer 022 (Sun Bronze), Korektor Antybakteryjny Bell

Tusze / Eliner / Cienie - Rimmel Glam`Eyes, Essence 2w1 volume mascara (nowy nabytek) - narazie jestem zadowolona bo nie podrażnia mi oczu <3 choć uczę się na nowo malować tak wielgaśną sztoteczką , EyeLiner Wibo Black - albo tak strasznie długo schnie, albo ja jestem bardzo niecierpliwa , Maybelline Line Definer Black ( w pisaku) x2 jeden już z bardziej rozwaloną końcówką , Maybelline Eye Studio Duo 709 Ocher/Ocre ten taki jaśniejszy (beż/nie beż - mam problemy z określaniem kolorów ratuje mnie jak za bardzo sobie podkreśle policzki bronzerem , MIYO Trio EyeShadows Purple Rain http://www.pierrerene.pl/index.php?fp=produkt&id=87 wersja z fioletem i różem . Nie wiem czy większość się już spotkała z kosmetykami MIYO , ale moim zdaniem są one warte uwagii, nie tylko ze względu na cenę . Kolory są bardzo żywe, i trwałe i nie obsypują się <3, co dla mnie jest bardzo ważne, bo nie lubię jak mi się coś do soczewki przykleja. akurat ta paletka co mam zawiera kolory matowe, ale teraz mają podobno wyjść kolory metaliczne . Jedyną wadą, ale także zaletą - takie szczęście w nieszczęściu jest to, że nawet po 20 godzinach trudno je zmyć xd także, rzadko się nimi maluję.

Pomadki / Szminki /Błyszczyki - fabulous gloss miss sporty bezbarwny, i jakieś pomadki Nivea, które ciągle gubię, albo zdarza mi się nawet czasem wyprać jakąś

I jeszcze lakiery i to by było na tyle

Schrödinger Cat <3http://areyoudeadoralive.wordpress.com

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

Moje charakteryzatory:
Podkład loreal perfect match nr K2 (dla bladziochów) - cudo!!
bronzer w perełkach - ostatni raz!
rozświtlacz elf - niedrogi i spełnia swoje zadanie
Paletka oriflame marcel - b. fajna jakość i kolory
paletka essence vampires love - skusiłam się ze względu na czerń z brokatem i ciekawą metaliczną oliwkę, dobra jakość
I nieodłączny element wyposażenia nie tyle mojej kosmetyczki co torebki (zawsze mam ze sobą) - kremik tender care (miodzik) oriflame, teraz mam waniliowy ale po nim zamierzam wrócić do karmelowego.

Z tej mojej skromnej kolekcji z największą lubością używam pomadek z paletki oriflame marcel - nie dość że genialne kolory to jeszcze trwałe, odżywcze i ładnie nabłyszczają usta.

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

Mi trudno mówić o jednym kuferku czy kosmetyczce ;p bo naprawdę przez ostatni rok nagromadziłam tego wszystkiego sporo (nie żebym była uzależniona ..;p zresztą zmobilizowałyście mnie dziewczyny do malego remanentu ;p jak ogarne to wszystko to wstawie pare fotek

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

Mąż mi zrobił kiedyś taką fajną mini komódkę na cztery szufladki i tam właściwie miesci się prawie cały mój makijażowy dobytek Nie ma sęsu dokładnie pisać co tam jest, bo komu by się chciało czytać liste moich kosmetyków Starałam się tylko jakoś to wszystko posegregować. Szufladka 1 - cienie. Szufladka 2 - kredki i większa paletka cieni. Szufladka 3 - pomadki, błyszczyki, pudełeczko z cieniami i mniejsza paletka cieni. Szufladka 4 - podkłady, korektory, puder, róż, tusz, temperówka

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

Szkoda gadać, co jest u mnie;) Wszystko w jednym miejscu, bałagan niesamowity.

swiatmakeupu.blogspot.com

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

No szczegółów wypisywać nie będę bo kto to przeczyta
Ogólnie: wiele cieni, kredek do oczu, rozświetlaczy, pędzli, pudrów różniastych oraz parę kremów (emolienty). Masa lakierów do paznokci. Ale za to JEDEN róż, tusz i podkład bo tych nie lubię mieć w wielu wariantach
Jedyne czego nie posiadam to pomadek i błyszczyków (poza tymi bezbarwnymi - ochronnymi) - pomalowane usta nie są dla mnie
Poniżej mój kącik i to, co zawiera (rzeczy które najczęściej staram się używać Rzeczy mniej używane ozdabiają szuflady )

https://lh6.googleusercontent.com/-YHjWBnMiTJQ/TzJ9AWQyuaI/AAAAAAAAB_Y/0xEmBFpTTC0/s900/DSC_4210-min.jpg

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

ładny ten pomarańczowy cień z inglota jaki to nr?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

On tak tylko na zdjęciu wyszedł. W rzeczywistości to jaśniutki brzoskwiniowo - koralowy kolor Poniżej zdjęcia tych czterech pojedynczych Inglotów, które są przy lampce:

https://lh3.googleusercontent.com/-jwkUUJlL-SM/TzKORAT8skI/AAAAAAAAB_g/ZQdqc8Xf5YU/s800/inglot%252027-2-2012-min.jpg

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

Lily masz tego:) ja jak zrobię fotki to też wstawię, wszystko mam w kuferku dlatego łatwiej mi jest wszystko znaleźć:D

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

U mnie trudno zliczyć, kilka szuflad, dwa kufry i ... . Chętnie pozbędę się niektórych

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: