co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

  • 2012-02-06, o 17:56
  • 65
  • 20 154
  • 35
  • 51

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

Ja mam pytanie trochę z innej beczki, jednak dotyczące tematu kosmetyczek: do czego pakujecie kosmetyki jak lecicie samolotem? Bo ja mam taki problem, że jedną kosmetyczkę wypełniają po brzegi kosmetyki kolorowe (cienie, pomadki), druga kosmetyczka to kremy, balsam, tonik itp., oprócz tego akcesoria do włosów, pod prysznic, jak lecę do ciepłych krajów, to kilka butelek kosmetyków do opalania... Mój mąż się wścieka, bo część rzeczy dokładam jemu Patrzyłam kiedyś na takie większe kuferki, ale to by musiał być osobny bagaż (i na pewno nie podręczny ze względu na zawartość różnych substancji płynnych), a poza tym po włożeniu kuferka do walizki nie ma już praktycznie miejsca na ubrania. Jak macie jakieś pomysły, żeby cała podręczna drogeria zmieściła się w jednym miejscu, to piszcie

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

Nigdy nie miałam okazji lecieć samolotem ale jeżeli już to bym raczej do jakiejś kosmetyczki podróżnej zabrała w sensie takiej jak na wyjazdy np nad morze )

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

ja na wyjazdy 2-3 dniowe biorę z sobą miniaturki produktów, bądź kupuję podróżne opakowania

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

ja na wyjazdy 2-3 dniowe biorę z sobą miniaturki produktów, bądź kupuję podróżne opakowania

KamiluŚkaa

o też fajny pomysł;) miniaturki produktów brać

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

ja na wyjazdy 2-3 dniowe biorę z sobą miniaturki produktów, bądź kupuję podróżne opakowania

KamiluŚkaa

o też fajny pomysł;) miniaturki produktów brać

a jeśli nie ma miniaturki twojego produktu to można po prostu kupić bądź już od dłuższego czasu zbierać opakowania po próbeczkach i tam wlać produkt
chodzi mi o takie opakowania, u mnie takie opakowanie w carrefour express można je kupić za niecałe 5 zł

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

W kosmetyczce mam z reguły tusz, puder, eyeliner, korektor, pomadkę nawilżającą, błyszczyk, kredkę do oczu. Praktycznie zawsze mam ją ze sobą, mimo że poza domem nie poprawiam np. makijażu oczu tylko się pudruję Ale tak na wszelki wypadek.
W domowym kuferku znajdzie się wiele więcej: 2 podkłady, 2 pudry, kilka kredek do oczu, palety cieni, błyszczyki... no i wiele malowideł wspólnych z moją mamą - bronzery, rozświetlacze itp.

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

śliczne kolorki jasnych cieni z inglota

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

wszystko :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

Ogromną ilość różnego rodzaju cieni. :)

Re: co zawierają wasze kosmetyczki/kuferki?

Dużo by tu pisać. W kufrze mam wszystko co jest mi potrzebne w tym zawodzie :) Czyli wszelakie kosmetyki do makijażu i pielęgnacji. A w kosmetyczce w torebce mam bibułki matujące, puder i jakieś szminki.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: