co myslicie o swingersach?

  • 2011-09-02, o 20:08
  • 64
  • 19 690
  • 34
  • 50

Re: co myslicie o swingersach?

Jestem bardzo liberalnie nastawiona do Świata, jeśli są osoby co ich to kreci i daje szczeście to dlaczego nie. Każdy ma prawo wyboru.
2015-08-19 16:34:44 autor Pomarańczowa

Otóż to, na co komu zaglądać do cudzych łóżek? :)

Jak nikogo nie krzywdzą swoim swingiem, to o co pianę bić?

Re: co myslicie o swingersach?

Jestem bardzo liberalnie nastawiona do Świata, jeśli są osoby co ich to kreci i daje szczeście to dlaczego nie. Każdy ma prawo wyboru.
2015-08-19 16:34:44 autor Pomarańczowa

otóż to

Re: co myslicie o swingersach?

oczywiście nie każdy robi to co chce i z kim chce ale uważam ze tacy ludzie nie kochają siebie tak naprawde ,dla mnie akurat miłość dwojga ludzi =  wyłączność, jesli wkrada sie osoba trzeba albo więcej to znak ze cos nie tak sie dzieje w związku i sie oddaliliśmy od siebie .

luźny związek są jak luźne gacie, po pewnym czasie mamy ich dość

Re: co myslicie o swingersach?

Mnie to nie kręci ale jeśli kogoś tak to super, szczęścia życzę :) Nie interesuje mnie kto, z kim, gdzie i jak.

ja myślę, że tacy ludzie się Nie kochają

Re: co myslicie o swingersach?

Ja osobiscie nie chcialabym byc w takim zwiazku, jednak jesli ktos tak lubi to niech sie w to bawi 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: co myslicie o swingersach?

Jeśli to im się podoba i czują się w tym dobrze...okej . Nie mam nic przeciwko, ale sama chyba bym nie mogła. Nie wiem :-) Nie powiem że nigdy, nie wiem co będzie za kilka lat:-)

Re: co myslicie o swingersach?

Nie wtracam sie w zycie innych, jak im tak dobrze i wygodnie to niech sobie funkcjonuja

Ja raczej nie polecam tego raz z facetem sprobowalismy i ogolnie ciezko nam sie bylo po tym pozbierac. Ja dlugo mialam obraz przed oczyma mojego faceta z inna... Dalam sie namowic, jakos nie mialam swojego zdania. To nie dla mnie, ale inni spotykaja sie od lat i trwaja.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: