co myslicie o swingersach?

  • 2011-09-02, o 20:08
  • 64
  • 19 686
  • 34
  • 50

Re: co myslicie o swingersach?

Wiadomo, że samo oglądanie się za kimś NIC nie znaczy, nie bądźmy tacy

Re: co myslicie o swingersach?

wlasnie, poza tym...przepraszam, ale od kiedy oglądanie sie za kims to swingowanie:)?

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: co myslicie o swingersach?

Ojej. Swing? Nigdy w życiu. Dla mnie to zwykła zdrada i nieważne, że oboje partnerów się na to zgadza. To chore ;/ Mojego związku by to nie odświeżyło, a raczej by go zniszczyło... Jakby mi moj facet coś takiego zaproponował, to bym go z miejsca rzuciła...

Co do oglądania za innymi, dla mnie to normalne. Jestem tego samego zdania co dziewczyny, dopóki tylko patrzę, ale nie myslę o zdradzie, to to nie jest zdrada. Wiadomo, że lubimy patrzec na ludzi ktorzy ładnie wyglądają. Ja np. lubie patrzeć na ładne dziewczyny. Nie jestem lesbijką Po prostu patrze jak są ubrane, umalowane, jakie mają fryzury, czasami im zazdroszczę urody, czemu ja taka ładna nie jestem Nic poza tym.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: co myslicie o swingersach?

hmmm..mam 19 lat i jestem w związku 3 lata...
Myślę że świat za bardzo poszedł na przód i media są przesączone sexem..:/
Nawet na teledyskach (prawie każdym) są kobiety w bieliźnie..
Ciało które powinno być świątynią zostaje zbezczeszczone.. Bo po ślubie co możemy dać ukochanej osobie ?
Największym darem jesteśmy przecież my sami..
,,Chyba nikt nie chciałby dostać prezentu przed Bożym Narodzeniem a później patrzeć jak inni rozpakowywują swój prezent" -cytuję słowa księdza z którym się zgadzam..
Nigdy w życiu nie zgodziłabym się na coś takiego..
Jeśli mój chłopak by mi coś takiego zaproponował nie chciałabym już go znać..

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: co myslicie o swingersach?

Zgadzam sie. Najgorsze, że przykład z tego biorą młode dziewczyny. Na portalach społecznościowych wrzucają swoje półnagie fotki w rozkraczonych pozach i piszą, że sa gotowe na sex za coś tam (np. pieniądze). Po prostu tragedia, zero szacunku do siebie ;/ Mój kolega który interesuje się rycerstwem i czasami średniowiecza powiedział, że gdyby jakiś dawny rycerz przeniósł się w nasze czasy i zobaczył latem prawie porozbierane kobiety, to by na zawał zszedł.. a teraz nikogo to nie rusza. Dla mnie to wszystko jest chore... moja mama powiedziała, że za jakiś czas ludzie zaczną się wywracać flakami na wierzch tylko po to, żeby zaszokować i zwrócić na siebie uwagę...

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

nie słyszałam o nich ;)

Re: co myslicie o swingersach?

ja nawet nie wiedziałam co to jest

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: co myslicie o swingersach?

ja jestem prawie 9 lat(((w pazdzierniku))) i nie wyobrazam sobie czegos takiego...jestem z natury chorobliwie zazdrosna i w związku z tym u nas tez to nie wchodzi w gre...maz rowniez jest zazdrosny ,wiec nie wiem jakby wygladal sex z kims innym ..mineło juz prawie 10-lecie,a maz jest nadal dla mnie bardzo przystojny i interesujacy i nie mam potrzeby oglądania sie za kims innym ,zdradzania w myslach ...to wszytsko zalezy od charakteru partnerów..jak niektórym takie cos odpowiada,to ich sprawa..ja u nas ,takiego czegos nie widze w przyszlosci...

2011-09-02 22:01:54 autor BARBIE

zgadzam się z Toba całkowiecie również nie wyobrażam sobie takich sytuacji ,a na luźny związek decydują się ludzie którzy nie kochają  szczerze danej osoby

Re: co myslicie o swingersach?

Kilka razy obiło mi się o uszy :)

Jestem bardzo liberalnie nastawiona do Świata, jeśli są osoby co ich to kreci i daje szczeście to dlaczego nie. Każdy ma prawo wyboru.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: