co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

  • 2013-10-08, o 19:13
  • 44
  • 17 546
  • 26
  • 35

co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

dziewczynki, chciałabym nauczyć się przedłużać paznokcie metodą żelową. przeglądałam wiele ofert zestawów startowych na allegro i nie mam pojęcia co wybrać. zdaję sobie sprawę że w każdym zestawie znajdzie się coś zbytecznego jak i czegoś może zabraknąć. jeśli ktoś miałby ochotę i czas mi wypunktować co i jakiej firmy warto kupić byłabym wdzięczna.

Re: co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

Ponawiam ten wątek, chciałabym kupić zestaw do manicure zerowego (nie ważne czy jeden caly zestaw czy taki złożony z kilku produktów różnych firm) :))

Re: co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

Kiedyś kupiłam zestaw z lampą i żelami SunnyNails czy coś w tym stylu, jedne z tańszych ale jak na moje potrzeby z tamtego okresu były ok ;p Dużo wtedy na ten temat czytałam i głównie polecane żele to IBD i SunFlower (używała ich też dziewczyna, do której chodziłam kiedyś na paznokcie).Teraz po tym jak po żelach moje paznokcie osłabły już chyba się nie zdecyduje. Robiłam sobie sama na początku, ale wiadomo nie skończyłam żadnych kursów i trzymały się tydzień góra dwa. Później chodziłam do kosmetyczki chyba pół roku non stop i po tym czasie moje naturalki były jak papier. Ładnie to wygląda i na długo mamy spokój, ale  teraz nie poświęciłabym tak swoich zregenerowanych paznokci ;p wolę raz w tygodniu (przy słabym lakierze dwa) je przemalować i cieszyć się, że są mocne i zdrowe ;) 

A w moim zestawie startowym były:

1. Tipsy

2. Żele - biały, przeźroczysty i french pink - ja osobiście używałam tylko jednofazowych i na wierzch nabłyszczającego

3. Klej

4. Cleaner

5. Waciki

6. Pędzelek

7. Pilniki i polerka

8. Lampa

9. Patyczki drewniane (przydają się jak żel rozleje się na skórki)

i to chyba tyle. Do podstawowych paznokci wystarczało - ja malowałam później lakierem.

Jak skończyły mi się żele z zestawu kupowałam w NeoNails chociaż nie są one jakieś super. Czasami trafił się dobry egzemplarz a czasami do niczego. Nie wiem od czego to zależy. Też nie kupowałam droższych bo szkoda mi było kasy. :P Krótko przed tym jak wracałam do swoich paznokci kupowałam w NeoNails też kolorowe żele ale ciężko mi się z nimi współpracowało bo były bardzo lejące. :P Także tych nie polecam.Jeśli chcecie na poważnie się tym zająć to lepiej zainwestować w lepszej jakości produkty ;p

Re: co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

Ja chcę kupić lampę do użytku typowo rodzinnego, ale zastanawiam się teraz czy warto kupować, skoro ja żelowe paznokcie zakładam tylko jeśli złamie mi się paznokieć, za to moja mama zdecydowanie woli hybrydy :) Ale za to pozostałą część kobiet w naszej rodzinie lubi przychodzić do mnie i mojej siostry na pazurki, więc może faktycznie warto zainwestować raz a dobrze :)

Re: co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

wiesz, metoda żelowa bardzo narusza płytkę paznokcia. Poleciłabym Ci hybrydy. Jeżeli chciałabyś przedłużyć wybierz wersję HARD Semilac np. ;)

Re: co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

Hybrydy super wyglądają :)

Re: co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

hmm zastanawiam się nad nimi i niewiem czy się zdecyduję

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

nie mam zamiaru sobie zakupowac takiego zestawu

Re: co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

trochę kasy to kosztuje

Re: co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

Wolę zwykłe lakiery.  

Re: co kupić żeby móc zrobić pazurki żelowe?

Przedłuzanie hybrydy hardem z Semilaca jest dobre. Posiadam zestaw do hybrydy, za który zapłaciłam ok 250 zł, fajna sprawa mieć taki zestaw w domu
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: