cienkie brwi

  • 2013-04-24, o 08:54
  • 50
  • 17 849
  • 28
  • 42

Re: cienkie brwi

Wstyd się przyznać ale od dłuższego czasu gole sobie brwi od góry:/ nie wiedziałam na czym polega regulacja więc wzięłam maszynkę jednorazówkę i goliłam żeby nadać im jakikolwiek kształt i tak zostało do tej pory. Chce iść do kosmetyczki ale się wstydzę bo to prawdziwy koszmar. Mam gęstą grzywkę żeby nie było tego widać. Z czasem zaczęły odrastać coraz bardziej i golenie stało się codziennością. Teraz próbuje zapuścić brwi ale niestety odrastają pojedyncze cienkie i rzadkie włoski i pęsetą nie można ich złapać:/ nie wiem co robić, pomóżcie!

Re: cienkie brwi

Ja bym na twoim miejscu przełamała strach, wstyd i poszła jednak do kosmetyczki ona nie dość ze ładnie wyrówna ci brwi to napewno tez doradzi co w takiej sytuacji możesz zrobić.. przecież nie będziesz męczyć się z brwiami całe życie :)

Re: cienkie brwi

Ja też radziałabym iść do kosmetyczki, na 100% coś wymyśli i pomoże :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: cienkie brwi

Pewnie, najlepiej oddać się w ręce osoby doświadczonej i wykształconej, na pewno coś podpowie :)

polecam stosowanie olejku rycynowego na noc ;)

Re: cienkie brwi

moim zdaniem jesli ma się takie juz chyba nic nie da się zrobić

Re: cienkie brwi

Zawsze można nacierać olejek rycynowy :)

nie lubie takich brwi

Re: cienkie brwi

Można użyć po prostu odżywki do rzęs. U mnie na rzęsy sprawdzala się 4Long Lashes z Oceanica i czasem nakładałam ja na brwi kiedy miałam jakiś ubytek. Ona bardzo szybko załatwiała sprawę. Ale są też typowo odżywki do brwi, właśnie Oceanic też taka ma w ofercie.

Re: cienkie brwi

a do tego czasu delikatnie je sobie dorysowywac :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: