cienie

  • 2015-09-08, o 19:58
  • 49
  • 15 315
  • 34
  • 46

cienie

Hejka, ktore cienie polecacie, inglot, mua czy sleek? Zasnanawiam sie nad zakupem, nie wiem ktore lepsze :)

Re: cienie

Cienie tych firm różnią się według mnie wszystkim. Ingloty dla mnie są najlepsze, świetnie się blendują, są trwałe i mocno napigmentowane.

Słabsze, co nie znaczy złe, są Sleeki. Trochę się sypią i są odrobinę mniej napigmentowane.

Ostatnie są cienie MUA, są najmniej trwałe według mnie i czasem giną podczas rozcierania. Lubię wszystkie te firmy i często maluję się cieniami z MUA czy Sleeka ale chyba najlepszy jest jednak Inglot. Cienie z Inglota również są najdroższe.

Polecam Ci też bardzo cienie z Kobo, MySecret, czy MUR. :)

Re: cienie

ja również bardzo lubie ingloty i również je polecam choć zastanawia mnie jak się one mają do tych cieni z sephory.

Re: cienie

Ja zawsze będę polecać Inglot. MAm tzery paletki, które non stop używam. Mam też inne paletki, ale i tak wracam do Inglota.  

Re: cienie

Miałam zarówno Inglota jak i Sleeka i według mnie obydwie firmy mają cienie świetnej jakości :)

Re: cienie

Jak na budżecie to MUR, a jak ma być to inwestycja w nieco bardziej ciekawe kolory, to polecam limitowane paletki Sleeka.

Re: cienie

Hejka, ktore cienie polecacie, inglot, mua czy sleek? Zasnanawiam sie nad zakupem, nie wiem ktore lepsze :)
2015-09-08 19:58:58 autor Paola1997

 

wszystkie sa fajne. Ale inglot ma te zaletę że można sobie wybrać kolory które nam się podobają

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: cienie

Ja lubię cienie Sleeka ale niestety zawsze w jakiejś palecie mam niewykorzystane kolory... także inglot tym wygrywa,że sama dobierasz kolorystyke

Re: cienie

mam z Inglota i MUA :-) Polceam obie marki :)

Re: cienie

lubie inglota

Re: cienie

sleek, mua, cenowo i jakościowo ok

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: