cena tła fotograficznego

  • 2021-07-21, o 08:33
  • 5
  • 508
  • 4
  • 4

cena tła fotograficznego

Dlaczego bardzo podobne motywy potrafią kosztować kompletnie różne sumy?

Posłużę się przykładem - tłami przypominającymi pomalowane na biało deski. Teoretycznie punktem wyjściowym jest identyczny materiał, format i wykończenie. A mimo tego jedno "deskowe" tło zaczyna się od 150, a drugie już 275 złotych.

Przecież to prawie drugie tyle!

Re: cena tła fotograficznego

Może są wykonane z kompletnie innych materiałów, co może przedkładać się na ich trwałość?

Re: cena tła fotograficznego

Zupełnie nie orientuję się w temacie, ale chętnie poczytam, co macie na ten temat do powiedzenia :)

Re: cena tła fotograficznego

Czymś muszą się różnić, ale nie mam pojęcia czym. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: cena tła fotograficznego

@jagodach to na pewno nie chodzi o materiał.

Bo na usunięto reklamę każdy projekt / wzór jest dostępny w takich samych wariantach. Materiał wybiera się później, i owszem, wpływa on na cenę. Ale mi chodzi o ceny wyjściowe, za konfigurację standardową że tak powiem.

Re: cena tła fotograficznego

@jagodach to na pewno nie chodzi o materiał.

Bo na usunięto reklamę każdy projekt / wzór jest dostępny w takich samych wariantach. Materiał wybiera się później, i owszem, wpływa on na cenę. Ale mi chodzi o ceny wyjściowe, za konfigurację standardową że tak powiem.

2021-07-26 09:01:34 autor Marcelin1

Z takim pytaniem wydaje mi się najlepiej zwrócić się do obsługi sklepu, która na pewno udzieli ci szczegółowych informacji i rozwieje wątpliwości :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: