celulit i rozstępy ....

  • 2011-02-25, o 02:40
  • 119
  • 44 653
  • 69
  • 84

Re: celulit i rozstępy ....

Zdrowa dieta to najważniejsza kwestia, przynajniej moim zdaniem. Można się też wspomagać kosmetykami, czemu nie. 

Re: celulit i rozstępy ....

Cellu off, potem długo nic.

Re: celulit i rozstępy ....

Warto zainteresować się serią Scalpel z eveline, to kosmetyki wyszczuplające, anycellulitowe. Ja jestem obecnie na diecie i chętnie sięgam po takie kosmetyki, moim zdaniem to dobre wsparcie podczas odchudzania.

Re: celulit i rozstępy ....

Cellu Off albo Stretch Free Floslek, dobre efekty osiągnęłam już po kilku tygodniach regularnego stosowania.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: celulit i rozstępy ....

dieta duzo daje

Re: celulit i rozstępy ....

Dieta i stretch free Floslek, nic innego nie pomoże. A ja wiem, wypróbowałam chyba wszystko.

Re: celulit i rozstępy ....

Zdrowa dieta, więcej ruchu i dobry balsam antycellulitowy! Używam aktywatora wyszczuplania z eveline, zawsze przed treningiem go aplikuje, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej z tych najbardziej problematycznych dla mnie partii ciała.

Re: celulit i rozstępy ....

Dieta, dużo ruchu (bo nic tak nie walczy z cellulitem jak aktywność fizyczna!) i można też wybrać jakiś balsam czy inny krem (bo czemu nie?). W rossmanie na pewno coś się znajdzie w rozsądnej kasie. No i jeszcze jedna rzecz jest bardzo ważna - determinacja. ;)

Re: celulit i rozstępy ....

No raczej nie decydowałabym się na tradycyjną liposukcję.... Jest to dosć poważny zabieg tak więc obawiałabym się tutaj poważnych efektów niepożadanych jakie mogą przy takiej liposukcji wystąpić... No i jest to operacja tak więc jest wykonywana w znieczuleniu ogólnym. A samo takie znieczulenie to jest również niebezpieczeńestwo powikłań....

 

Sama miałam po porodzie problem z cellulitem oraz miałam zbyt dużo tłuszczu w okolicach ud oraz pupy. Zdecydowałam się na liposukcję ale wodną body jet. Na stronie jest opisane jak wyglada taki zabieg. Osobiście jestem z niego bardzo zadowolona. Szczególnie, ze nie jest to niebezpieczne:

usunięto reklamę

Re: celulit i rozstępy ....

Mimo że bylam i jestem chuda to oczywiście je mam. Polecam masować
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: