bourjois podkłady

  • 2015-07-10, o 14:07
  • 64
  • 25 797
  • 39
  • 47

bourjois podkłady

Hej:) Jaki polecacie podkład marki Bourjois? Zalezy mi na dobrym kryciu ( mam kilka piegów i przebrawień) i trwałości przynajmniej 8 godzin z poprawkami ;)

Re: bourjois podkłady

Słyszałam, że 123 Perfect ma fajne krycie i nieźle się trzyma, ale nie wiem ile w tym prawdy. Sama używałam tylko Healthy Mix, a jeżeli chodzi o krycie to co prawda z przebarwieniami sobie niby radził (nie są u mnie jakoś wyjątkowo mocno widoczne), ale co do piegów to raczej wątpię. 

Re: bourjois podkłady

Tez dużo dobrego słyszałam o 123 Perfect.. sama mam zamiar go zakupić w najbliższym czasie i wypróbować :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: bourjois podkłady

Ja mam właśnie 123 perfect i jestem z niego zadowolona. Co prawda najjaśniejszy odcień, wcale taki jasny nie jest, ale na lato może być. Dobrze się trzyma, chociaż i tak w ciągu dnia trzeba go przypudrować. Lubię go też za to, że nie podkreśla suchych skórek i niedoskonałości, a niestety podkład true match z Loreal tak właśnie zachowywał się na mojej twarzy.

Re: bourjois podkłady

swoja drogą dlaczego Bourjois nie ma jeszcze jasniejszych podkladów ,ja juz mogę zapomnieć o tej firmie jesli chodzi o podkłady bo zwyczajnie wszystkie sa dla mnie za ciemne szkoda

Re: bourjois podkłady

Jest w tym trochę racji.. jeśli chodzi o typowych bladziochów to faktycznie jest problem bo kolory są dość ciemne :)

Re: bourjois podkłady

J

Ja polecam Healthy mix. Nawet przy jasnej skórze można dobrać odcień. Efekt na skórze daje bardzo łądny, naturalny. Trzyma się cały dzień - [rzynajmniej u mnie. Nie wysusza skóry.  

Re: bourjois podkłady

Perła próbowałam i nawet najjaśniejszy  jest dla mnie za ciemny

Re: bourjois podkłady

Serio? To nie wiem już. CZekaj, słszałam o takim podkładzie z Makeup Revolution w odcieniu 1. On jest biały, więc nadaje się do rozjaśniania za ciemnych podkładów. Może to wypróbujesz? Bo faktycznie jest ciężko dobrać odcień do jasnej cery.  

Re: bourjois podkłady

Chyba spróbuję tego rozjaśniania, może przynajmniej podkład nie straci na kryciu i będzie jasny jednocześnie. :)

Re: bourjois podkłady

nie miałam jeszcze żadnego podkładu z tej firmy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: