biżuteria na zębach - co sądzicie??

  • 2011-04-04, o 14:09
  • 99
  • 38 817
  • 38
  • 81

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Przyklejony? Ja czytałam ostatnio artykuł o montowaniu takich diamencików i tam było napisane, że wywierca się w zębie taki otwór na tę biżuterię :-/

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Nie wiem jak to jest, nigdy nie miałam. Niech ladymakeup się wypowie czy jej wywiercali otwór na ten diamencik.

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Brrr, ja mam dreszcze, jak myślę o jakimkolwiek wierceniu w zębie, a co dopiero, żebym się miała dobrowolnie na coś takiego zdecydować

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

No! ale nie wyobrażam sobie wywiercania otworu z przodu na zębie (no bo z tyłu to raczej bezsensens z tymi świecidełkami) a później jak to by się znudziło to co wyciągają i tą dziurę plombą łatają.. ja myślę, że to bardziej na klej jest.

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Dla mnie to trochę tandetne i do białych kozaków...

"Could i have been... anyone other than me..." - Dava Matthews Band

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Nie wiem, po co komu takie ozdoby, cały czas bym miała wrażenie, że mój rozmowca ma coś między zębami po ostatnim posiłku

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

RedBlush miałaś rację, znalazłam na jednej stronie opis, jak wykonuje się taką ozdobę i napisali tam:

"pierwsza wizyta: stomatolog osusza zęba i wytrawia powierzchnię szkliwa, a następnie za pomocą materiału światłoutwardzalnego przykleja ozdobę - kryształek nazębny do szkliwa wybranego zęba. Sam zabieg trwa ok 10 minut i jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla szkliwa zębów."

Ale wciąż mam wrażenie, że gdzieś czytałam o wierceniu dziurki, przecież sobie tego nie wymyśliłam hmmm

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Aha, ja nie czytałam jak to się nakłada, ale tak myślałam.. hm a może o coś innego chodziło z tym przewiercaniem zęba, a skojarzyłaś z ozdobą..

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Nieee, pamiętam, że o biżuterii czytałam, bo jeszcze pomyślałam wtedy, że nie dość, że to nie wygląda ładnie, to jeszcze ktoś sobie zęby niszczy

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Aha, chociaż mogło tak być kiedyś, kiedyś, że przewiercali zęba na tą ozdobę, a teraz na klej..

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: