biżuteria na zębach - co sądzicie??

  • 2011-04-04, o 14:09
  • 99
  • 38 827
  • 38
  • 81

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Jedna cyrkonia na zębie ok. Ale ten pierwszy obrazek na ktorym zęby są całe pokryte złotem... bleee, wygląda jak sztuczne zęby ;/ Nigdy bym sobie czegos takiego nie zrobiła. Wszystko z umiarem. Tak samo jak kolczyki czy tatuaże. Kilka kolczyków, czy kilka małych tatuaży ok, ale pokrywanie nimi całego ciała, to już przesada... w końcu człowiek ma się tym ozdobić, a nie oszpecić.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Nie podobają mi się żadne ozdobniki na zębach.

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Taka cyrkonia czy jakiś kamyczek na zębie z daleka będzie wyglądać jak resztka jedzenia... mi się to nie podoba.

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

We wszystkim trzeba znać umiar. Jedna cyrkonia wygląda fajnie, ale nie cała taka nakładka...

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

ja nie zdecydowałabym się na biżuterię w zębach! jakoś mnie to nie przekonuje

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Moja koleżanka miała na zębie z przodu złoty znaczek @. Szczerze, to nie wiem, po co jej to było Niektórzy czasem pytali, co ma na zębach, trochę siara, jak ktoś pomysli, że resztki jedzenia...

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Nigdy w życiu jakiś ozdób na zębach (!), poza tym kolczyk w języku tez mi się nie podoba( jak ktoś z tym mówił, to tak memlał), są inne lepsze ozdoby.

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

Biżuteria na zębach wygląda, jakby się komuś reszta jedzenia przykleiła ;P Pomysł ten to - moim zdaniem - zupełny niewypał

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

zależy jaka biżuteria? mówisz o aparacie na zęby?

Re: biżuteria na zębach - co sądzicie??

zależy jaka biżuteria? mówisz o aparacie na zęby?

CR77

Nie chodzi o aparat. Jest taka bizuteria na zęby, np diamencik przyklejony z przodu na jakiegoś zęba.Wczoraj oglądałam stary filmik Ladymakeup i miała takie coś kiedyś na zębie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: